هدیه نوروزی آواژنگ به خریداران مادربرد گیگابایت Z170X-GAMING 3

یک‌شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
مطالعه 2 دقیقه
از عرضه چیپست Z170 با پشتیبانی از سی‌پی‌یو‌های Skylake از سوی کمپانی Intel مدتی می‌گذرد، در همین راستا کمپانی‌های مختلفی در زمینه تولید مادربرد، برد‌های متنوعی را عرضه کرده‌اند که هر کدام برای کاربری خاص طراحی و تولید شده‌اند. در این راستا کمپانی گیگابایت محصولات خود را با استفاده از سوکتLGA1151 و چیپست‌های گوناگون عرضه کرده است.
تبلیغات

تمامی این بردها در سه دسته G1 Gaming – Overclocking – Ultra Durable عرضه شده‌اند که لقب بهترین محصول را می‌توان به مادربرد Z170X-Gaming 3 داد که علاوه بر دارا بودن امکانات مادربردهای پرچم‌دار این شرکت از قیمت اقتصادی بهره می‌برد.

این محصول در کنار خانواده بزرگ G1 Gaming گیگابایت از امکانات و قابلیت‌های فراوانی بهره جسته است از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به پشتیبانی از رم‌های DDR4، دارا بودن پیشرفته ترین چیپست صوتی ساخت شرکت Real tek، کارت شبکه Killer E2201، مدار تغذیه با تکنولوژی منحصر به فرد Ultra Durable و چیپست Intel USB 3.1 اشاره کرد‌. کنترلر انحصاری اینتل روی این برد برای درگاه‌های USB3.1 Type-C / Type-A استفاده شده است که قابلیت تبادل اطلاعات با سرعت 16 GB/S را برای کاربران فراهم می‌سازد و این سریع‌ترین کنترلر برای تبادل اطلاعات در بین مادربردهای تولید شده تا به امروز است.

همچنین گیگابایت در این مادربرد ویژگی‌های انحصاری خود شامل، یک پوشش فلزی با نام Ultra Durable Shield بر روی اسلات‌های PCI-Express، استفاده از چیپست انحصاری Turbo B-Clock و فناوری صوتی G1 Gaming و خازن‌های الکترولیتی به همراه DAC-UP ‌های صوتی قرار داده است و با این امکانات مادربرد معرفی شده را دارای امضا خانواده G1 Gaming کرده است.

 آواژنگ به عنوان تنها نماینده رسمی گیگابایت در ایران یک هدیه ویژه برای خریداران مادربرد‌های Z170X-Gaming 3 در نظر گرفته است و خریدارانی که مادربرد‌های Z170X-Gaming 3 با شماره سریال‌های دارای چهار رقم ابتدایی SN1534 تا SN1611 را خریداری کنند می‌توانند از ۳ سال گارانتی تعویض طلایی آواژنگ بهره بگیرند، همچنین شرکت آواژنگ ماکروسایت ویژه‌ای تهیه کرده است که با ثبت شماره سریال خود از فعال سازی این طرح اطمینان حاصل فرمایید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به لینک gaming3.avajang.com مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات