E3 2011: سونی نمایشگر 24 اینچی سه بعدی PlayStation را معرفی کرد

سه‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۲
مطالعه 2 دقیقه
سونی مانیتور سه بعدی ۲۴ اینچی خود را برای گیمرهای پلی استیشن ۳ با قیمت ۴۹۹ دلار رونمایی کرد.
تبلیغات

سونی مانیتور سه‌بعدی و 24 اینچ خود را برای گیمرهای PlayStation 3 معرفی کرد. قیمت مانیتور سونی 499 دلار تعیین شده است و از فناوری اکتیو شاتر برای پخش تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌کند. نمایشگر 24 اینچی PlayStation قرار است تا پاییز وارد بازار شود در ادامه مشخصات فنی این نمایشگر را مشاهده خواهید کرد.

مانیتور 24 اینچی PlayStation با یک کابل HDMI و یک عینک اکتیو شاتر عرضه می‌شود اگر کاربر بخواهد عینک اضافی خریداری کند باید 69 دلار برای هر عینک هزینه کند. عینک اضافی سونی با تلویزیون‌های سه‌بعدی اکتیو شاتر برندهای دیگر سازگار است و کاربر می‌تواند علاوه بر استفاده در مانیتور PlayStation برای تماشای تصاویر سه‌بعدی در تلویزیون‌های 3D نیز از آن استفاده کند.

اگر با فناوری‌های مختلف سه‌بعدی آشنا نیستند به این مقاله مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد اکتیو شاتر و نحوه کارکرد آن بدست آورید.

PlayStation 3D وضوح تصویر 1080p دارد و پنل آن نیز از نوع Edge LED است. این مانیتور دارای یک ورودی HDMI و اسپیکر استریو با Subwoofer است. عینک اکتیو شاتر این تلویزیون نیز از طریق پورت USB شارژ می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف نمایشگرهای LED و آشنایی با نمایشگرهای Edge LED به مقاله "هر آنچه در مورد LED TV باید بدانید و معرفی انواع مختلف آن" مراجعه کنید.

PlayStation 3D قادر است دو تصویر را به دو قسمت تقسیم کرده تا هر بازیکن تصویر سه‌بعدی مربوط به خود را مشاهده کند.

sony3dsplits

PlayStation 3D در پاییز امسال وارد بازار خواهد شد؛ قیمت مانیتور 499 دلار است. 

منبع: Engadget

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات