Computex 2011: معرفی مانیتور LED سه بعدی ViewSonic به همراه Emitter داخلی

Computex 2011: معرفی مانیتور LED سه بعدی ViewSonic به همراه Emitter داخلی

ViewSonic در نمایشگاه Computex ۲۰۱۱ مانیتور LED جدید خود را معرفی کرد. این مانیتور LED در سایز 24 اینچ تولید خواهد شد. این مانیتور سه‌بعدی که از فناوری Active Shutter استفاده می‌کند دارای یک امیتر داخلی است و کاربر نیازی به خرید امیتر اضافی ندارد. در ادامه مشخصات بیشتری از این مانیتور را مشاهده خواهید کرد.

اگر شما هم قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد نیاز مانیتور های سه‌بعدی به Emitter داشته باشید، به مقاله "اجرای بازی‌های سه‌بعدی در PC" مراجعه کنید.

این بار هم قصد معرفی یک مانیتور سه‌بعدی دیگر را داریم. ولی این مانیتور سه‌بعدی کمی با رقیبان خود متفاوت است. اگر شما قصد خرید مانیتور سه‌بعدی با فناوری Active Shutter را داشته باشید، باید کیت NVidia 3D Vision را نیز به‌همراه مانیتور، خریداری کنید. ولی ViewSonic کار کاربران را راحت کرده و این Emitter را داخل مانیتور نصب کرده است.

مانیتور V3D245WM مشخصات بسیار خوبی دارد و می‌تواند Gamer ها را به خرید این محصول قانع کند. این مانیتور 24 اینچ، Full HD بوده و فرکانس آن 120Hz است.

کنتراست داینامیک این مدل 20,000,000:1، زمان پاسخ گویی آن 5ms و دارای پورت HDMI 1.4 است. قیمت مانیتور ۲۴ اینچ جدید ویوسونیک مشخص نیست. 

منبع: En.akihabaranews

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده