ایسر دو مانیتور گیمینگ با وضوح بالا و پورت HDMI 2.1 رونمایی کرد

سه‌شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
نمای جلو مانیتور گیمینگ ایسر Acer Nitro XV5
مانیتورهای سری نیترو XV5 ایسر که در دو مدل رونمایی شده‌اند از اورکلاک تا نرخ نوسازی ۲۰۰ هرتز پشتیبانی می‌کنند و پنل IPS LCD دارند.
تبلیغات

ایسر مانیتور گیمینگ سری Nitro XV5 را که اواخر ماه آینده‌ی میلادی از راه می‌رسند، رونمایی کرد. این خانواده شامل دو مانیتور ۲۷ اینچ است که از پنل IPS LCD استفاده می‌کنند. تفاوت اصلی بین دو مانیتور، به وضوح تصویر برمی‌گردد. مدل اول وضوح 1440p دارد و دیگری محتوای بصری را با وضوح 4K نمایش می‌دهد.

مانیتور گیمینگ ایسر Acer Nitro XV5 از نمای جلو نمایشگر

ایسر می‌گوید مدل‌های 1440p و 4K مانیتورهای سری Nitro XV5 به ترتیب نرخ نوسازی (رفرش‌ریت) ۱۴۴ هرتز و ۱۶۰ هرتز دارند. هر دوی این مانیتورها از اورکلاک تا ۲۰۰ هرتز پشتیبانی می‌کنند. اورکلاک کردن مانیتورها زمان پاسخ‌دهی را به ۰٫۵ میلی‌ثانیه کاهش می‌دهد.

به گفته‌ی ایسر مانیتورهای جدید این شرکت به درگاه HDMI 2.1 مجهز هستند. درگاه موردبحث باعث می‌شود Nitro XV5 با کارت‌ گرافیک رده‌بالای نسل جدید و کنسول‌ بازی نسل نهم سازگار باشد و بازی‌ها را با وضوح 4K و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز اجرا کند. این مانیتور ایسر با فناوری AMD FreeSync Premium محتوای بصری را روان‌تر نمایش می‌دهد.

مانیتور گیمینگ ایسر Acer Nitro XV5 از نمای پشت

به گزارش گیزموچاینا، مانیتورهای سری Nitro XV5 به درگاه شارژ ۶۵ وات USB Type-C مجهز هستند. هاب USB این مانیتورها در بالای پایه‌ی قابل‌تنظیم قرار می‌گیرد و با سوئیچ KVM سازگار است. قیمت مانیتور جدید ایسر از ۳۹۹ یورو شروع می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات