مایکروسافت از نمایشگر مشارکتی ویندوز برای برگزاری جلسات هوشمند رونمایی کرد

مایکروسافت از نمایشگر مشارکتی ویندوز برای برگزاری جلسات هوشمند رونمایی کرد

شرکت مایکروسافت از محصول جدیدی با عنوان نمایشگر مشارکتی ویندوز برای برگزاری جلسات هوشمند رونمایی کرد.

مایکروسافت در جریان رویداد کامپیوتکس ۲۰۱۸، از محصول جدیدی با نام «نمایشگرهای مشارکتی ویندوز» رونمایی کرد. همان‌طور که از نام این محصول برمی‌آید، هدف ردموندی‌ها از تولید این نمایشگر برگزاری جلسات هوشمند به معنای واقعی کلمه است. غول نرم‌افزاری دنیا برای ساخت این نمایشگر با دیگر تولیدکنندگان نظیر شارپ و Avocor همکاری کرده است.

نمایشگر مشارکتی ویندوز به‌واسطه دارا بودن سنسورهای داخلی از پلتفرم هوشمند آژور پشتیبانی می‌کند و قادر است محیط اطراف و مخاطبان را تشخیص دهد. این محصول با تشخیص محیط اطراف خود می‌تواند میزان گرما و سرمای لازم برای برگزاری بهتر جلسات را تنظیم کند و در مدیریت رزرواسیون نیز عملکرد خوبی را از خود نشان می‌دهد.

نمایشگر مشارکتی ویندوزی

از دیگر ویژگی‌های ذکرشده برای این نمایشگر می‌توان به وضوح بالا، پشتیبانی از لمس چندگانه و پشتیبانی از قلم -مشابه آن‌چه در سرفیس هاب مشاهده شد- اشاره کرد. طبق اعلام مایکروسافت، این نمایشگر از میکروفن‌های منحصربه‌فرد برای پشتیبانی از کورتانا و وب‌کم با کیفیت برای برگزاری ویدیو کنفرانس از طریق مایکروسافت تیم برخوردارند.

در نهایت باید گفت تولید این نمایشگر ویندوزی برای ارتقاظئ سطح هوشمندی جلسات اداری و کسب‌وکارهای مختلف انجام گرفته است و به‌واسطه پشتیبانی از قلم و سنسورهای داخلی می‌توان از آن در کنفرانس‌ها به راحتی استفاده کرد. این محصول از اواخر امسال در بازارهای جهانی عرضه می‌شود. قیمت مانیتورهای جدید مایکروسافت مشخص نشده است. 

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده