مایکروسافت قصد دارد کامپیوترهای لمسی غول پیکر بسازد

مایکروسافت قصد دارد کامپیوترهای لمسی غول پیکر بسازد

این روزها مایکروسافت ما را غافلگیر می‌کند. پس از دو سال از تصاحب شرکت (Perceptive Pixel (PPI، ردموندی‌ها قصد دارند تولید این کامپیوترهای بزرگ را تحت نام مایکروسافت شروع کنند. علت تاخیر این شرکت در تولید این محصولات تا کنون قیمت بالای این ابزارها بوده است.

PPI هر کدام ازاین کامپیوترهای لمسی را به قیمت ۷۵ هزار دلار به فروش می‌رساند که مایکروسافت قصد دارد با کاهش قیمت خرید آن را برای عموم امکان‌پذیرتر کند. این کامپیوترهای لمسی برای استفاده در محیط‌های کاری بسیار سودمند هستند و همچنین در برگزاری جلسات اینترنتی نقش اساسی دارند.

مایکروسافت با این محصولات علاوه بر به دست آوردن سود از فروش سخت‌افزار به تجارت نرم‌افزارهای One Note و Skype و Lync خود نیز کمک خواهد کرد. این کامپیوترهای غول پیکر دستگاه دیگری خواهند بود که آیکون‌های ویندوز را بر روی خود به نمایش خواهند گذاشت. سیاست مایکروسافت بر توسعه‌ی یک سیستم عامل و نرم‌افزارهای واحد برای تمام ابزارها از تلفن‌های همراه تا این مانیتورهای غول پیکر تکیه دارد. غول ردموندی امیدوار است توسعه‌دهندگان نرم‌افزار به این نمایشگر‌های بزرگ روی خوش نشان دهند و نرم‌افزارهایی مناسب برای کار با این دستگاه‌ها را توسعه دهند.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید