جدل و کُری‌خوانی اچ‌تی‌سی برای سامسونگ و تشبیه گلکسی S5 به چسب زخم!

جدل و کُری‌خوانی اچ‌تی‌سی برای سامسونگ و تشبیه گلکسی S5 به چسب زخم!

با گذشت ساعاتی از معرفی نسل جدید پرچمدار سامسونگ، مجادلات اینترنتی همچنان ادامه دارد. برخی از کارکنان کمپانی اچ‌تی‌سی با انتشار تصاویری از گلکسی S5، این تلفن‌هوشمند را به استهزا گرفته‌اند.

این افراد ابتدا پیشنهاد داده‌اند تا کاربرانی که تصمیم به خرید گلکسی S5 دارند به انتظار معرفی پرچمدار اچ‌تی‌سی بنشینند و پس از معرفی آن در صورت تمایل به سراغ خرید گلکسی S5 بروند. پس از این توییت، مدیر شاخه‌ی ایالات‌متحده‌ی کمپانی اچ‌تی‌سی نیر با انتشار تصویری از نسخه ی طلایی گلکسی S5، این تلفن‌هوشمند را با چسب‌زخم مقایسه کرده است. این تصویر اصالتا متعلق به حساب‌کاربری جوانا‌ استرن است که هم اکنون در وال‌استریت ژورنال به فعالیت مشغول است.

تهیه‌کنندگان این تصویر با استفاده از رنگ طلایی و همچنین استفاده از الگوی سوراخ مانند قاب پشتی گلکسی S5 آن را شبیه به رویه‌ی چسب‌های زخم کرده‌اند.

شاید اچ‌تی‌سی به پشتوانه‌ی نسخه‌ی طلایی رنگ پرچمدار خود که از بدنه‌ی فلزی بهره می‌برد و تا حدودی به آیفون 5S طلایی اپل شباهت دارد، اقدام به انتشار چنین تصویری کرده است.

سامسونگ گلکسی S5 را دیروز معرفی کرده است که در تاریخ 22 فروردین ماه به بازار عرضه خواهد شد. گلکسی S5 در دو نسخه‌ی عرضه خواهد شد که شامل یک نسخه با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 801 با فرکانس کاری 2.5 گیگاهرتزی و تراشه‌ی هشت هسته‌ای اگزینوس با فرکانس کاری 2.1 گیگاهرتزی است. گلکسی S5 در سه رنگ آبی، سفید و مشکی به بازار عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد این نوع از جدل‌ها بین برندهای مطرح چیست؟ آیا این نوع از تبلیغات یا ضد تبلیغ‌ها کار درستی است؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید