تماشا کنید: اولین نتایج بنچمارک‌های Galaxy S5

تماشا کنید: اولین نتایج بنچمارک‌های Galaxy S5

مطمئنا با ظهور هریک از تلفن‌های‌هوشمند جدید، کاربران به‌دنبال اطلاعاتی در مورد قدرت و مشخصات فنی آن هستند تا با مقایسه‌ی آن با رقبا، گزینه‌ی خود برای خرید را انتخاب نمایند، از‌این‌رو بنچمارک‌های انجام شده از پرچمداران کمپانی‌های تولیدکننده‌ی ابزار‌های هوشمند نقش تعیین کننده‌ای در ذهنیت کاربران دارد. همانطور که دیشب در زومیت خواندید، سامسونگ پنجمین ستاره‌ی مجموعه کهکشانی خود را در آسمان بارسلونا و در جریان کنگره‌ی موبایل بارسلون به همگان معرفی کرد که با واکنش‌های مثبت و منفی روبرو گشت. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نتایج اولین بنچمارک‌های انجام شده روی این تلن‌هوشمند داشته باشیم.

خبرنگار فون‌آرنا در میان همهمه‌ی موجود پس از مراسم معرفی این تلفن‌هوشمند، بنچمارک‌های مختلفی را روی این تلفن‌هوشمند انجام داده است که می‌توانید جزئیات مربوطه را در ویدئوی زیر به نظاره بنشینید.

همانطور که می‌دانید نمونه‌ی موجود در کنگره‌ی موبایل بارسلون یک نمونه‌ی نمایشی یا به بیان بهتر یک پیش تولید از گلکسی S5 است، از این‌رو تولید نهایی آن شاید با بهبودهای جزئی به بازار عرضه شود، هرچند که در کلیات این تلفن‌هوشمند شاهد تغییر چندان زیادی نخواهیم بود. بنچمارک‌های انجام شده روی این تلفن‌هوشمند شامل Quadrant، Antutu، GFXBench و BaseMark X است. نتایج حاصل نشان‌دهنده‌ی پیشرفت کارایی آن نسبت به سایر محصولات این کمپانی کره‌ای از جمله‌ی گلکسی‌نوت 3 است. گلکسی S5 در بنچمارک Quadrant امتیاز 23,468 را به خود اختصاص داده است. در بنچمارک انتوتو پرچمدار جدید سامسونگ موفق به کسب امتیاز 35,541 شده است که آن را بالاتر از گلکسی‌نوت 3 قرار داده است این نشان‌دهنده‌ی عملکرد بهتر و روان‌تر آن نسبت به گلکسی‌نوت 3 است. گلکسی S5 در بنچمارک BaseMark X نیز موفق به کسب امتیاز 23501 شده است.

شاید این امتیازات تا حدودی گویای قدرت سخت‌افزاری این تلفن‌هوشمند باشد، اما نتایج قطعی و قابل استناد پس از عرضه‌ی رسمی آن به بازار که در 22 فروردین ماه در دسترس خواهد بود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده