نسخه دو سیم‌کارته نوکیا نورمندی در دیتابیس CamSpeed نمایان شد

نسخه دو سیم‌کارته نوکیا نورمندی در دیتابیس CamSpeed نمایان شد

نوکیا نورمندی در دیتابیس CamSpeed ظاهر شده است و در بنچ‌مارک Sofica نیز امتیاز بسیار خوبی بدست آورده است. از اطلاعات بدست آمده اینگونه برداشت می‌شود که زمان مورد نیاز برای فوکوس دوربین عقب این دستگاه تقریبا صفر است.

 گفته می‌شود دوربین عقب این دستگاه که از اندروید 4.1 بهره می‌برد، 5 مگاپیکسل خواهد بود که البته در تست CamSpeed این مقدار بر روی 3 مگاپیکسل قرار داشته است. همچنین 512 مگابایت رم، 4 گیگابایت حافظه‌ی داخلی قابل ارتقاء با کارت حافظه microSD و یک باتری 1500 میلی آمپری نوکیا نورمندی را همراهی می‌کند. نورمندی در یک نسخه‌ی دو سیم‌کارته با اسم رمز  RM-980 و در 6 رنگ عرضه خواهد شد که نوجوانان و بازارهای نوظهور را هدف توزیع خود قرار داده است.

گزارش می‌شود که نوکیا پس از اطلاع از برنامه‌ی سامسونگ برای رونمایی از پرچمدار خود در MWC، برنامه‌ریزی‌های خود را برای این بازه‌ی زمانی دستخوش تغییر کرده است؛ بنابراین مشخص نیست که چه زمانی و چگونه شاهد رونمایی از نوکیا نورمندی خواهیم بود. انتظار می‌رود این دستگاه بعنوان بخشی از خانواده‌ی آشا معرفی شود و نوعی چرخش در برنامه‌های نوکیا برای دستگاه‌های مقرون به‌صرفه خود محسوب می‌گردد. این گوشی، اولین دستگاه نوکیا با سیستم‌عامل اندروید محسوب می‌شد که البته با دستکاری‌های فراوانی در این سیستم‌عامل و رابط کاربری آن همراه خواهد بود تا با سیاست‌های کلی نوکیا همسان شود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده