ال‌جی اعلام کرد در کنفرانس موبایل بارسلونا جی‌پرو 2 را معرفی خواهد کرد

ال‌جی اعلام کرد در کنفرانس موبایل بارسلونا جی‌پرو 2 را معرفی خواهد کرد

کمپانی ال‌جی صبح امروز به وقت کره‌ی‌جنوبی رسما اعلام کرد که ماه آتی جی‌پرو 2 را در کنفرانس بین‌المللی بارسلونا معرفی خواهد کرد که جانشین اپتیموس جی‌پرو خواهد شد. براساس بیانیه رسمی ال‌جی، این کمپانی تلفن‌هوشمند خود را در نمایشگاه MWC 2014 معرفی خواهد کرد که از تاریخ 5 تا 8 اسفندماه در بارسلونا برگزار خواهد شد.

شایعات اخیر حکایت از تعبیه‌ی یک صفحه‌ی نمایش 6 اینچ با رزلوشن 1920 در 1080 در این تلفن‌هوشمند دارد. از دیگر امکانات این تلفن‌هوشمند می‌توان به اسنپ‌دراگون 800 و حافظه‌ی رم 3 گیگابایتی اشاره کرد. هرچند باید به این نکته نیز اشاره کرد که ال‌‌جی رسما اطلاعاتی در مورد مشخصات سخت‌افزاری این تلفن‌هوشمند ارائه نداده است.

ال‌جی نسخه‌ی پیشین این تلفن‌هوشمند را با نام اپتیموس جی پرو سال گذشته در کنفرانس بارسلونا معرفی کرد که از یک صفحه‌ی نمایش 5 اینیچی بهره می‌برد. از دیگر نکات جالب توجه در مورد این حصول، حذف نام اپتیموس است. براساس سیاست‌های جدید این کمپانی کره‌ای، تلفن‌هوشمند پرچمدار و رده‌بالای این کمپانی با نام G به بازار عرضه خواهند شد.

ال‌جی سال گذشته‌ی میلادی نیز جی‌‌فلکس و جی2 را به بازار عرضه کرده که علارغم برخوراری از مشخصات بالا در این تلفن‌های‌هوشمند، نتوانست به میزان فروش در نظر گرفته شده برای ان دست یابد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده