تصاویر جدید فاش شده از نوکیا نرمندی، احتمال معرفی آن در تاریخ 5 فروردین را تقویت کرد

تصاویر جدید فاش شده از نوکیا نرمندی، احتمال معرفی آن در تاریخ 5 فروردین را تقویت کرد

اگر تصاویر پیشین منتشر شده از تلفن‌هوشمند اندرویدی نوکیا برای اثبات وجود آن کافی نبود، تصویر جدیدی از این محصول فاش شده که گمانه‌ها در مورد زمان معرفی آن را نیز بر سر زبان‌ها انداخته است.

اخیرا تصاویری رندر شده از این تلفن‌هوشمند را در زومیت منتشر نمودیم که اگرچه نشان از عرضه‌ی آن به بازار نداشت، اما می‌توان حدس زد که نرمندی در آینده‌ی نزدیک معرفی خواهد شد. تصویر جدید با همراهی شایعات حکایت از معرفی آن در تاریخ 5 فروردین سال آتی دارد.

شاید خالی از لطف نباشد تا بدانید منشا گمانه‌زنی در مورد تاریخ معرفی نوکیا نرمندی، براساس تصویری است که از محیط کاربری ویندوزفونی این تلفن‌هوشمند منتشر شده است. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، رابط‌کاربری این تلفن‌هوشمند بسیار به شمایل ویندوزفون شبیه است و در یکی از کاشی‌ها تاریخ سه‌شنبه 25‌ام ثبت شده است. نکته‌ی جالب در این مورد آن است که در ماه‌های فوریه و مارس، روز 25ام ماه، سه‌شنبه است که از این‌رو نمی‌توان به‌طور قطع در مورد تاریخ معرفی آن اظهار نظر کرد. هرچند استنباط تاریخ معرفی نیز از این تصویر خود در هاله‌ای از ابهام است. در صورتی که نرمندی در 25 فوریه یعنی 6 اسفندماه معرفی شود، مصادف با کنفرانس جهانی موبایل بارسلونا خواهد بود. یکی از دلایلی که تعلق این تاریخ به ماه مارس را افزایش می‌دهد، بیان صریح 25 مارس در تصویر قبلی از این تلفن‌هوشمند است که پیش از این فاش شده بود.

البته با وجود تکرار این عدد در تصاویر فاش شده، نمی‌توان با قطعیت سخن از معرفی آن در تاریخ‌های ذکر شده، داد. شاید این تاریخ مفاهیم دیگری برای نوکیا یا افشا کننده‌ی تصاویر دارد. اما می‌توان تاریخ معرفی محصول را محتمل‌ترین اتفاق عنوان کرد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده