نتایج تست باتری لومیا 1520 نوکیا در آزمایش GSMArena

نتایج تست باتری لومیا 1520 نوکیا در آزمایش GSMArena

لومیا 1520 یکی از محصولاتی است که نوکیا پس از اعلام رسمی ادغام با مایکروسافت معرفی کرده است. این فبلت غول‌پیکر از زمان معرفی، طرفداران خاص خود را یافته است که دلایلی را برای برتری آن عنوان می‌کنند. شاید بتوان عمر باتری را نیز به این دلایل افزود چرا که GSMArena تست باتری لومیا 1520 را به پایان برده است که حاصل آن نتایج جالب توجهی در بردارد.

در آزمایش مکالمه‌ی پیوسته در شبکه‌ی 3G، کاربران قادر خواهند بود تا برای یک روز کامل بدون وقفه با لومیا 1520 خود مکالمه کنند، چراکه باتری فبلت فنلاندی قادر است انرژی مورد نیاز برای مکالمه در شبکه‌ی 3G را تا 28 ساعت و 34 دقیقه تامین کند. شاید خالی از لطف نباشد تا بدانید گلکسی نوت 3 سامسونگ قادر است فقط 18 ساعت و 12 دقیقه در چنین حالتی دوام بیاورد.

در آزمایش مربوط به گشت‌‌گذار در اینترنت، شما قادر خواهید بود تا 12 ساعت و 40 دقیقه به کنکاش در اینترنت بپردازید که دومین رکورد جالب این فبلت به‌شمار می‌رود. گلکسی نوت 3 در این آزمایش رکورد 9 ساعت و 4 دقیقه‌ای را برای خود به ثبت رسانده است.

اگر از علاقمندان به تماشای فیلم‌های سینمایی و ویدئو در فبلت خود باشید، شاید لومیا 1520 شما را راضی کند چرا که این فبلت قادر است برای 12 ساعت و 31 دقیقه بدون وقفه ویدئوی مورد علاقه‌ی شما را نمایش دهد که سرگرمی خوبی برای سپری کردن زمان در طول مسافرت‌های طولانی مدت است.

نتیجه گیری:

استفاده از باتری با ظرفیت بالا و همچنین یک صفحه‌ی نمایش با مصرف انرژی پایین، موجب بالا رفتن مدت زمان پخش ویدئو، وب گردی و زمان مکالمه شده است. در صورت جمع‌بندی اعداد و ارقام به‌دست آمده، امتیاز 107 ساعت عمر باتری به دست می‌آید که بسیار جالب توجه است. در انجام تست استندبای ویژگی Glance Screen‌ در حالت حداکثر قرار داده شد و همچنین ویژگی Double Tap نیز فعال شده بود.

آزمایش باتری لومیا 1520، نتاج خارق‌العاده‌ای را بر دارد، بطوریکه می‌توان این فبلت را برترین فبلت در زمینه عمر باتری عنوان کرد. با استفاده از لومیا 1520 و در کاربری عادی نیازی به شارژ آن در یک بازه‌ی چهار و نیم روزه نیست. یعنی در صورتی که روزانه جمعا سه ساعت به انجام مکالمه، گشت‌و‌گذار در اینترنت و پخش ویدئو پرداخته شود، نیازی به شارژ باتری در فاصله چهار و نیم روز نیست.

شاید بتوان طول عمر باتری لومیا 1520 را در کنار صفحه‌ی نمایش بزرگ و با کیفیت آن به عنوان مهمترین دلایل برتری این فبلت نسبت به رقبا به شمار آورد. نظر شما در این مورد چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده