ال جی تلفن بسیار عجیب خود را با دو صفحه نمایش و کی برد QWERTY معرفی کرد

ال جی تلفن بسیار عجیب خود را با دو صفحه نمایش و کی برد QWERTY معرفی کرد

تلفن هوشمند اندرویدی ال جی در حالت عادی و زمانی که قسمت کشویی پشت آن بسته است مانند گوشی های دیگر به نظر می رسد اما وقتی قسمت کشویی آن را باز کنید با یک کی برد فیزیکی QWERTY که در وسط آن یک صفحه نمایش لمسی دیگر قرار گرفته، مواجه می شوید. این اولین تلفن هوشمند عجیب ال جی با دو صفحه نمایش لمسی نیست پیش تر نیز LG Genesis با چنین مشخصاتی معرفی شده بود. در ادامه مشخصات بیشتری در مورد دو تلفن جدید LG مشاهده خواهید کرد.

به نظر می رسد صفحه نمایش ثانویه این گوشی خیلی کاریی نداشته باشد. این گوشی که هنوز نام اش فاش نشده در نمایشگاه Orange و Kineto Wirelesss در لندن به نمایش گذاشته شد.

صفحه اصلی و بزرگ نمایش این گوشی از نوع چندلمسی خازنی است و وضوح تصویر آن نیز WVGA می باشد و صفحه نمایش ثانویه و کوچک تر آن نیز از نوع چندلمسی است ولی هنوز وضوح تصویر آن مشخص نیست. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در نمایشگر ثانویه آیکان نرم افزارهای نمایش داده می شود و کاربر سریعتر به آنها دسترسی خواهد داشت ولی در کل هنوز دقیقا مشخص نیست که این صفحه نمایش به چه منظور اضافه شده است.

LG US760 Genesis

تلفن دیگر ال جی که کمی پیش تر با دو صفحه نمایش معرفی شده بود LG US760 Genesis نام دارد این تلفن نیز با صفحه کلید QWERTY فیزیکی و دو صفحه نمایش 3.5 اینچی با وضوح تصویر WVGA در داخل و صفحه نمایش بیرونی 3.2 اینچی با وضوح تصویر WVGA و پردازنده Snapdragon QSD8650 با فرکانس 1GHz و دوربین 5 مگاپیکسلی با فلش LED عرضه می شود.

lg_dual-_lcd_smarphone

LG US760 Genesis از استاندارد DLNA پشتیبانی می کند و دارای GPS، Bluetooth، شبکه بی سیم Wi-Fi و اسلات حافظه خارجی microSD است که بصورت پیش فرض 8GB کارت حافظه دارد. سیستم عامل این گوشی نیز Android 2.2 است.

LG US760 حدود 450 دلار قیمت گذاری شده است. ولی هنوز زمان عرضه آن اعلام نشده است.

منابع: GSM Arena | pocket-lint

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده