بالارفتن قابل ملاحظه‌ی کیفیت دوربین اکسپریا Z1 سونی پس از بروزرسانی نرم‌افزاری

بالارفتن قابل ملاحظه‌ی کیفیت دوربین اکسپریا Z1 سونی پس از بروزرسانی نرم‌افزاری

اخیرا یک بروزرسانی نرم‌افزاری برای میان‌افزار اکسپریا Z1 سونی ارائه شده که در کیفیت و کارایی دوربین این گوشی بسیار تاثیرگذار بوده است. سونی همچنین پلتفرم Smart Social را در نرم افزار دوربین بهبود بخشیده و بازده قابلیت‌‌های دیگر دوربین شامل عکس برداری متناوب، Superior Auto، AR Effect و پانوراما را ارتقاء داده است.‎

این بروزرسانی هم‌اکنون در تمامی نقاط جهان برای گوشی‌های Z1 در دسترس است که می‌توان در ادامه تصاویر ثبت شده قبل و بعد از نصب آن را مشاهده کنید.

یک کاربر آلمانی تصاویری را با دوربین اکسپریا Z1 خود قبل و بعد از اعمال بروزرسانی فوق‌الذکر ثبت کرده و آن‌ها را برای مقایسه‌ی بهتر، کنار هم قرار داده است.

XperiaZ1 1

همانطور که در تصاویر نیز مشهود است، می‌توان پیشرفت‌های حاصل شده در کارایی دوربین را براحتی مشاهده کرد. پس از بروزرسانی، جزئیات بیشتری در تصاویر ثبت شده، نویز‌ کاهش یافته و رنگ‌ها نیز جلوه‌ی بهتری یافته‌اند. همچنین تصاویر ثبت شده در محیط‌های کم‌نور و سایه نیز در بردارنده‌ی جزئیات بیشتری از محیط هستند.

XperiaZ1 2

همانطور که در بررسی اکسپریا Z1 نیز مشاهده کردید، دوربین این گوشی پتانسیل بالایی را برای ثبت تصاویر با کیفیت داراست و خوشبختانه سونی نیز با درک این موضوع سعی در رفع ایرادات و بهینه‌سازی کاربرد دوربین این گوشی دارد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده