شکایت برخی از کاربران در مورد مشکل گوشی Xperia Z Ultra سونی هنگام روشن شدن

شکایت برخی از کاربران در مورد مشکل گوشی Xperia Z Ultra سونی هنگام روشن شدن

در حال حاضر Xperia Z Ultra دارای بزرگ‌ترین صفحه نمایش با اندازه 6.4 اینچ در بین گوشی‌های هوشمند است. اما بهره بردن از این صفحه نمایش بزرگ و امکانات سخت‌افزاری قدرتمند باعث نشده تا این گوشی عاری از عیب باشد. طی چند روز گذشته برخی از کاربران این گوشی اعلام کرده‌اند که هنگامی که قصد روشن کردن تلفن خود را دارند، صفحه نمایش روشن نمی‌شود و همچنان تاریک باقی می‌ماند.

ظاهر بعضی اوقات زمانی که کاربر دکمه پاور تلفن Z Ultra را فشار می‌دهد نور پس زمینه صفحه نمایش روشن می‌شود اما کماکان صفحه مشکی باقی می‌ماند.

برخی از کاربران نیز گفته‌اند که در هنگام روشن کردن گوشی، خطوط سبز رنگ بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شوند. قطعا این مشکلی نیست که سونی به راحتی از کنار آن رد شود و احتمالا در حال بررسی و ارائه راه حل  آن است.

کاربرانی که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند، گفته‌اند که با چند بار فشار دادن دکمه پاور نهایتا صفحه نمایش روشن می‌شود.  یکی از کسانی که به تازگی یک گوشی Xperia Z Ultra خریده، اذعان نموده است که برای رفع این مشکل مجبور است چیزی بین 5 تا 150 بار دکمه پاور را فشار دهد. البته ما در نگاه نزدیک به Z Ultra با چنین مشکلی مواجه نشدیم اما در بررسی این محصول نیز با دقت این موضوع را مدنظر قرار خواهیم داد.

کمپانی سونی هنوز این موضوع را رسما تایید ننموده و متقابلا راه حلی نیز ارائه نشده است. عده‌ای معتقدند که بسته بروزرسانی 14.1.B.0.475 که برای این گوشی عرضه شده، این مشکل را حل می‌کند. به هر حال بعید به نظر می‌رسد که این مشکل سخت افزاری باشد و احتمالا با ارائه بسته بروز رسانی رفع می‌‌شود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده