نحوه نصب برنامه های Crack شده روی دستگاه Apple – مرحله آخر

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۸
مطالعه 5 دقیقه
در مراحل قبل دستگاه Apple با نرم افزار های Limera1n و GreenPoison را، خدمت شما ارائه کردیم. اگر گوشی خود را Jailbreak کردید، اکنون با آموزش کوتاهی که در مورد نصب برنامه ها در PC Suite مشاهده خواهید کرد، می توانید برنامه های مختلف را روی گوشی خود نصب کنید.
تبلیغات

بنابراین تنها یک قدم با نصب برنامه های دلخواه روی Apple خود، فاصله دارید. برای شروع کار، باید بدانید که قبل از آغاز به موارد زیر توجه کنید:

1- باید روی سیستم خود iTunes نصب کنید. می توانید iTunes خود را از لینکی که در سایت Apple قرار دارد با توجه به سیستم عامل خود، یافته و نصب کنید. البته اگر در ایران هستید، باید با VPN به سایت وصل شوید تا بتوانید iTunes را دانلود کنید.

2- آموزش مربوط به ساخت اکانت و نصب برنامه رایگان روی دستگاه Apple را مشاهده کنید. زیرا پیش از آغاز کار باید یک برنامه Free توسط iTunes روی دستگاه خود نصب کنید.

3- گوشی خود را jailbreak کنید. با مشاهده این آموزش می توانید گوشی خود را jailbreak کنید یا اگر سئوالی در این زمینه دارید بپرسید.

4- شما نیاز به یک App دارید که اگر آن را روی سیستم خود آماده ندارید ، می توانید این App را برای شروع از این لینک دانلود کنید.(این App برای ورژن 3.0 به بعد است)

بعد از اینکه iTunes را نصب کردید، به روشی که آموزش دادیم، یک اکانت در آن بسازید و یک برنامه رایگان روی دستگاه Apple خود نصب کنید (اگر در مورد این قسمت اطلاعات کافی ندارید، لینک موجود در شماره2 آموزش را مشاهده کنید). زیرا قبل از نصب برنامه ها روی گوشی خود، باید یک برنامه رایگان با iTunes رو دستگاه خود نصب کنید تا چند Error احتمالی در حین نصب App با PC Suite از بین برود.

کار خود را شروع می کنیم. پس از Jailbreak کردن دستگاه خود برای ریختن برنامه ها از PC  به  iPhone باید نرم افزار PCSuite  را از این لینک دانلود کنید. حجم این نرم افزار کمی زیاد است. آن را نصب کنید و در مقاله بعدی از برنامه ها وApp  های بخشApp Center  استفاده کنید. اگر لینک داده شده برای شما مفید نبود از اینجا به سایت پاندا رفته و لینک مورد نظر خود را دانلود کنید.

این برنامه به زبان چینی است و برای تبدیل آن به زبان English بعد از دانلود و نصب، باید دکمه Eject که در تصویر مشخص شده را کلیک کنید و سپس Select Language و English را کلیک کنید.

pc-suite-language-420

زمانی که برنامه PC Suite را برای اولین بار اجرا می کنید و Apple قفل شکسته خود را به PC متصل می کنید، دستگاه از شما می پرسد که آیا می خواهید برنامه Phone Daemon را روی Apple خود نصب کنید. کافی است دکمه INSTALL را بزنید.

ipcs2

برنامه نصب می شود و Apple شما باید Reboot شود. اگر این دستگاه شما خاموش نشد، خودتان دستگاه را روشن و خاموش کنید.

بعد از نصب Phone Daemon که PC Suite آن را روی گوشی قرار می دهد، برای نصب برنامه ها روی Apple ابتدا دکمه Apps که در تصویر زیر نشان داده شده را کلیک کنید.

apps-part-in-pc-suite

پس از آن دکمه Install Apps یا + که در تصویر زیر مشخص شده را کلیک کنید تا صفحه Brows باز شود.

intall-apps-viapc-suite

در صفحه Brows برنامه مورد نظر خود را که با پسوند ipa یا pxl هست ، انتخاب کرده و OK کنید. برنامه خود به خود نصب می شود و می توانید از آن استفاده کنید. اگر برنامه ای ندارید این App را از این لینک دانلود کنید. (این App برای ورژن 3.0 به بعد است)

Brows-in-your-app-via-pc-suite

ممکن است زمانی که برای بار اول برنامه را با PC Suite نصب می کنید صفحه ای باز شود که چیزی در آن نوشته نشده باشد ولی دو دکمه پایین آن باشد. علامت تیک موجود در این صفحه را زده و دکمه مشکی رنگ را کلیک کنید.

اگر برنامه شما روی دستگاه نصب شود، علامت سبز کوچکی در کنار آن قرار می گیرد و با رفتن به قسمت Installed یا با مشاهده App های گوشیتان می توانید آن را مشاهده کنید.

installed-in-pc-suite

اگر برای اولین بار Apple خود را به PC Suite نصب می کنید و قصد دارید برنامه ها را روی دستگاه نصب کنید، ممکن است با مشکل مواجه شوید و در مرحله نصب App، برنامه PC Suite به شما بگوید که قابلیت نصب این App را ندارید. بهتر است چند App دیگر را هم امتحان کنید و PC Suite را ببندید و دوباره باز کنید، و بار دیگر دستگاه خود را Reboot کنید و مجددا برنامه ها را نصب کنید. زمانی که یکی از برنامه ها روی دستگاه شما نصب شد، مطمئن باشید که برای نصب برنامه های بعدی، مشکل نخواهید داشت. ولی نصب اولین برنامه ممکن است کمی زمان بر باشد. اگر باز هم با Error مواجه شدید و App روی دستگاه نصب نشد، باز هم گوشی را ریبوت کنید.

اگر پسوند برنامه شما ZIP است تنها کافی است پسوند برنامه را عوض کنید و به ipa تغییر دهید و نیازی به Unzipp کردن فایل نیست.

برای پاک کردن برنامه های نصب شده، کافی است در دستگاه Apple، انگشت خود را روی یکی از App ها  نگه دارید تا همه App ها شروع به لرزیدن کنند و علامت x بالای App که میخواهید Uninstall کنید را بزنید تا برنامه Delete شود. با همین روش می توانید زمانی که App ها شروع به لرزیدن کردند، یکی را گرفته و به گوشی صفحه ببرید تا این App را به صفحه دیگری منتقل کند.

اگر سئوالی در این زمینه برای شما پیش آمده در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید.

منبع:  zoomit | Pandaapp

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات