فیس آیدی آیفون ۱۶ احتمالا یک‌سری تغییرات تجربه می‌کند

چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷
مطالعه 1 دقیقه
داینامیک آیلند آیفون ۱۴ پرو از نمای نزدیک
گزارشی جدید می‌گوید که اپل احتمالا تغییراتی را در فیس‌ آی‌دی آیفون ۱۶ اعمال خواهد کرد.
تبلیغات

به‌گزارش دیجی‌تایمز، فیس‌ آی‌دی سری آیفون ۱۶ احتمالا یک سری تغییرات تجربه خواهد کرد. سری آیفون ۱۶ ظاهرا تا اواخر سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شوند.

گفته می‌شود Coherent (تأمین‌کننده‌ی قطعات فیس آی‌دی)، با از دست‌دادن قرارداد با یک مشتری بزرگ (احتمالا اپل)، در حال بررسی فروش یا تغییر کاربری کارخانه‌ی خود در شهر Newton Aycliffe است. در نتیجه احتمالا اپل در سیستم فیس آی‌دی مدل های آیفون ۱۶ «بازنگری» خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که اپل چه تغییراتی را برای سیستم فیس آی‌دی در نظر گرفته است. شایعات اولیه حاکی از آن بود که آیفون ۱۶ پرو و همچنین آیفون ۱۶ پرو مکس دارای سیستم فیس آی‌دی زیر نمایشگر خواهند بود؛ اما راس یانگ، افشاگر خوش‌سابقه‌ی صنعت نمایشگر، مدتی بعد اعلام کرد که این تغییر در سری آیفون ۱۶ بعید است.

تغییرات دیگر در فیس آی‌دی برای نسل جدید آیفون همچنان محتمل است؛ اما مشخص نیست که این تغییرات به پیشرفت‌های قابل توجهی مانند احراز هویت سریع‌تر منجر خواهند شد یا خیر. اپل معمولا تغییراتی را در قطعات داخلی نسل‌ جدید آیفون اعمال می‌کند؛ اما این تغییرات لزوماً به‌معنای ویژگی‌های جدید یا مزایای آشکار برای کاربران نیست.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات