آنر می‌گوید برای باریک‌تر ساختنِ Magic V3 از نخستین باتری دنیا با سیلیکون ۱۰ درصدی استفاده کرده است

شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
پنل پشتی گوشی آنر مجیک V3 رنگ سبز
گوشی تاشدنی جدید آنر مجیک V3 به‌لطف بهره‌مندی از اولین باتری دنیا با سیلیکون ۱۰ درصدی، بدنه‌ی باریکی خواهد داشت.
تبلیغات

در آستانه‌ی رونمایی از گوشی تاشدنی جدید آنر، این شرکت جزئیات تازه‌ای از فناوری به‌کاررفته در باتری مجیک V3 با هدف باریک‌تر ساختن گوشی، به‌اشتراک گذاشت.

آنر می‌گوید در گوشی مجیک V3 از نخستین باتری دنیا با سیلیکون ۱۰ درصدی استفاده کرده؛ در واقع نسل سوم باتری‌های آند سیلیکونی آنر حاوی بیش از ۱۰ درصد سیلیکون است.

نمایش فناوری سیلیکون ۱۰ درصدی در باتری آنر مجیک V3
Honor

به‌گفته‌ی آنر، چگالی انرژی باتری‌ جدیدش ۵٫۷۴ درصد بیشتر از نسل قبل است. چگالی انرژی معیاری است که نشان می‌دهد باتری در یک مقدار مشخص از فضا یا جرم چقدر می‌تواند انرژی ذخیره کند. این پارامتر نقشی حیاتی در تعیین عملکرد باتری‌ها دارد؛ به ویژه در کاربردهایی که اندازه و وزن اهمیت دارند.

افزایش چگالی انرژی یعنی باتری با ظرفیت مشخص، حجم نسبتاً کمتری اشغال خواهد کرد. در نتیجه، آنر توانسته است بدون کاهش ظرفیت باتری، گوشی را نازک‌تر کند. گفته می‌شود که باتری مجیک V3 حدود ۴٫۴ درصد نازک‌تر از نسل قبل خواهد بود.

مجیک V3 در کنار باتری نازک‌تر از تراشه‌ی مدیریت انرژی E1 بهره خواهد برد که گفته می‌شود بازده انرژی را برای بهبود عمر باتری به حداکثر می‌رساند.

جدیدترین گوشی آنر احتمالا از باتری ۵٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی با پشتیبانی از شارژ ۶۶ وات بهره می‌برد. قدرت پردازشی دستگاه احتمالا از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ تامین می‌شود.

آنر مجیک V2 به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، دوربین تله‌فوتو ۲۰ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال ۲٫۵ برابری در کنار دوربین فوق عریض ۵۰ مگاپیکسلی مجهز بود و نسل جدید آن می‌تواند در این زمینه‌ بهبودهای چشمگیری تجربه کند؛ تغییراتی که ممکن است روی قیمت گوشی تأثیرگذار باشند. آنر مجیک V3 در تاریخ ۱۲ جولای (۲۲ تیر) رونمایی می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات