تاریخ مراسم بعدی سامسونگ لو رفت؛ کره‌ای‌ها به استقبال المپیک پاریس می‌روند

جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۰
مطالعه 1 دقیقه
لولای زد فولد ۵ سامسونگ
سامسونگ برای پس‌گرفتن سهم ازدست‌رفته‌اش در بازار گوشی‌های تاشدنی، گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ را به‌زودی رونمایی می‌کند.
تبلیغات

بر اساس ادعای منابع آگاه، سامسونگ قصد دارد در رویداد آنپکد ۱۰ جولای (۲۰ تیر ۱۴۰۳) از نسل جدید گوشی‌های تاشدنی خود یعنی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ رونمایی کند. المپیک پاریس در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد ۱۴۰۳) آغاز می‌شود و سامسونگ یکی از حامیان آن مراسم بزرگ خواهد بود.

سامسونگ از زمان معرفی گلکسی زد فولد ۲ در سال ۲۰۲۰، مدل‌های جدید این محصول را معمولاً در ماه آگوست (مرداد و شهریور) رونمایی می‌کند. این شرکت سال گذشته در تاریخ ۲۶ جولای (۴ مرداد ۱۴۰۳) در سئول از گوشی‌های جدیدش رونمایی کرد و امسال مراسم رونمایی تاشدنی‌هایش را در پاریس برگزار می‌‌کند.

به‌نوشته‌ی Chosun، سهم بازار سامسونگ در بخش گوشی‌های تاشدنی تحت‌تأثیر رقابت سنگین تولیدکنندگان چینی قرار گرفته است. غول فناوری کره‌ی جنوبی قبلاً ۷۰ تا ۸۰ درصد این بازار را در اختیار داشت اما سهمش در سال گذشته با کاهش چشمگیر به ۶۶٫۴ رسید.

سامسونگ در رویداد آنپکد علاوه‌بر گوشی‌های هوشمند تاشدنی جدید، از چند محصول پوشیدنی رونمایی خواهد کرد که از بین آن‌ها می‌توان به گلکسی رینگ و ساعت هوشمند گلکسی واچ ۷ اشاره کرد. هنوز مشخص نیست مشتریان برای خرید گوشی تاشدنی گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ چقدر باید پرداخت کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات