اپل احتمالا آیفون «فوق باریک» با طراحی جدید می‌سازد؛ حتی پیشرفته‌تر از پرو مکس

جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۴
مطالعه 1 دقیقه
گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس اپل در دست یک زن
منبعی آگاه می‌گوید اپل روی مدلی بسیار باریک از آیفون ۱۷ کار می‌کند که پیشرفته‌تر و گران‌قیمت‌تر از آیفون پرو مکس خواهد بود.
تبلیغات

وب‌سایت The Information در گزارشی اختصاصی می‌گوید اپل سال آینده مدل کاملاً جدیدی از آیفون ۱۷ را که بدنه‌ی بسیار باریک‌تر از آیفون‌های فعلی دارد، روانه‌ی بازار می‌کند. در بخشی از گزارش آمده که قیمت گوشی فوق باریک اپل از قیمت آیفون پرو مکس بیشتر خواهد بود (قیمت آیفون ۱۵ پرو مکس از ۱٬۱۹۹ دلار شروع می‌شود).

اگر گزارش جدید سایت The Information رنگ حقیقت به خود بگیرد، مدل پرو مکس از سال آینده بهترین مدل آیفون نخواهد بود.

آن‌طور که The Information می‌گوید، آیفون فوق باریک اپل میزبان «بازطراحی چشمگیر» می‌شود. این وب‌سایت،‌ بازطراحی گوشی جدید را چیزی در حد جهش اپل از آیفون ۷ به آیفون ۱۰ توصیف کرده است.

احتمالاً دوربین‌های پشتی در آیفون فوق باریک اپل به‌جای گوشه‌ی بالا سمت چپ به بخش مرکزی نیمه‌ی بالایی دستگاه منتقل شوند. اپل احتمالاً ابعاد داینامیک آیلند (حفره‌ی کپسولی نمایشگر) را کوچک‌تر خواهد کرد.

The Information می‌گوید که آیفون پرچمدار ۲۰۲۵ اپل نمایشگری با ابعاد بین ۶٫۱ اینچ تا ۶٫۷ اینچ خواهد داشت و از شاسی آلومینیومی و تراشه‌ی A19 و دوربین سلفی بهبودیافته استفاده خواهد کرد.

ظاهراً اپل برنامه‌ای برای عرضه‌ی آیفون ۱۷ پلاس ندارد؛ بنابر این حتی در سال ۲۰۲۵ نیز تعداد گوشی‌های خانواده‌ی آیفون به چهار دستگاه محدود خواهد بود.

این سومین‌باری است که شایعه‌ای با محوریت مدل بسیار باریک آیفون ۱۷ منتشر می‌شود. با درنظر گرفتن این‌که گزارش‌ها از منابع مختلف آمده‌اند، احتمال تولید آیفون بسیار باریک در سال ۲۰۲۵ زیاد است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات