گوشی ریلمی ۱۲ پرو به سیستم ویرایش عکس هوش مصنوعی مجهز شد

دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۶
مطالعه 2 دقیقه
گوشی ریلمی ۱۲ پرو پلاس
ریلمی گوشی‌های سری ۱۲ پرو را با ارائه‌ی قابلیت ویرایش عکس مبتنی‌بر هوش مصنوعی، به‌روزرسانی کرد.
تبلیغات

ریلمی گوشی‌های سری ۱۲ پرو را در ژانویه‌ی ۲۰۲۴ (دی و بهمن ۱۴۰۲) عرضه کرد. امروز، اول آوریل (۱۳ فروردین)، این شرکت ویژگی AIGC Elimination را برای سری ۱۲ پرو ارائه کرده که از طریق به‌روزرسانی‌ OTA قابل دریافت است.

برای صحت‌سنجی ویژگی جدید، ریلمی ۱۲ پرو را در اختیار نداریم. به همین دلیل ممکن است آنچه ریلمی می‌گوید، شوخی آوریل باشد.

بنابر گزارش آی‌تی‌هوم، برای استفاده از ویژگی ویرایش عکس مبتنی‌بر هوش مصنوعی باید به منوی AIGC Elimination در بخش ویرایش تصویر گوشی ریلمی بروید و دور آیتمی که می‌خواهید از تصویر حذف کنید دایره بکشید. سیستم مجهز به هوش مصنوعی به‌طور خودکار آیتم را تشخیص می‌دهد و حذف می‌کند.

ویژگی ویرایش عکس مبتنی‌بر هوش مصنوعی AIGC در سری گوشی‌های ریلمی  ۱۲ پرو
ITHome

ویژگی ویرایش عکس AIGC از یک مدل هوش مصنوعی تصویری استفاده می‌کند. ریلمی جزئیات زیادی در ارتباط با این ویژگی از جمله اینکه روی دستگاه اجرا می‌شود یا از سرور آنلاین استفاده می‌کند، ارائه نکرده است. این ویژگی در حال حاضر برای کاربران در ایالات متحده و ژاپن دردسترس است.

ریلمی سری ۱۲ پرو را در دو مدل ۱۲ پرو و ۱۲ پرو پلاس عرضه کرد. هر دو مدل از نمایشگر ۶٫۷ اینچی با وضوح Full HD، دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، طراحی خمیده در پنل جلویی و پشتی و گواهی IP65 برای مقاومت در برابر گرد‌و‌غبار و آب بهره می‌برند.

در حالی که ریلمی ۱۲ پرو دارای دوربین تله‌فوتو ۳۲ مگاپیکسلی با زوم دو برابری است، ریلمی ۱۲ پرو پلاس از دوربین تله‌فوتو پریسکوپی ۶۴ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال سه برابری بهره می‌برد.

قیمت گوشی های ریلمی ۱۲ پرو و ۱۲ پرو پلاس در کانفیگ پایه با ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و ۸ گیگابایت رم به ترتیب حدود ۳۱۳ دلار و ۳۵۶ دلار است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات