این کانسپت آیفون ۱۶ پرو با متفاوت‌ترین طراحی ممکن است

جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
رندر غیر رسمی گوشی آیفون ۱۶ پرو از نمای پشت و جلو رنگ سفید
رندر مفهومی و غیررسمی منتسب به آیفون ۱۶ پرو، طراحی رادیکالی این گوشی را به‌نمایش می‌گذارد.
تبلیغات

اپل برای رقابت با بهترین گوشی ها در سال ۲۰۲۴ کار سختی در پیش دارد. سامسونگ با گلکسی S24 اولترا و قابلیت‌های هوش مصنوعی‌‌ از یک سو و مدعیان چینی از جمله شیائومی ۱۴ اولترا از سوی دیگر باعث شده‌اند رقابت در این بخش نزدیک‌تر از همیشه باشد.

هنوز تا رونمایی از سری آیفون ۱۶ زمان زیادی باقی مانده است اما طراحان مختلف دست‌ به‌کار شده‌اند و رندرهای مختلفی از نسل بعدی گوشی آیفون طراحی کرده‌اند.

طرح جدیدی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، پیش‌تر به آیفون ۱۵ پرو نسبت داده می‌شد اما اکنون به آیفون ۱۶ پرو نسبت داده می‌شود.

رندر غیر رسمی از گوشی اپل مدل آیفون ۱۶ پرو از نمای جلو و عقب رنگ سفید

در رندر می‌توانیم آیفون ۱۶ پرو را با فریم براق و داینامیک آیلند کوچک‌تر ببینیم. دوربین‌های گوشی در قاب پشتی چینش افقی دارند که ظاهر بسیار متفاوتی نسبت به مدل‌های کنونی آیفون به آن بخشیده‌ است. اکثر شایعات بر این موضوع تأکید دارند که چینش دوربین‌ها در آیفون‌های جدید عمودی خواهد بود.

تراشه‌ی A18 قلب تپنده‌ی گوشی‌های آیفون درسال ۲۰۲۴ خواهد بود. این احتمال وجود دارد که غول فناوری آمریکایی برای رقابت جدی‌تر با بهترین مدل‌های گوشی گوگل و گوشی سامسونگ از قابلیت‌های هوش مصنوعی در آیفون‌های جدیدش بهره بگیرد.

قیمت گوشی سؤالی است که تا زمان رونمایی آیفون‌های جدید جوابش را نخواهیم فهمید؛ اما اگر سابقه‌ی اپل در تعیین قیمت گوشی آیفون را در نظر بگیریم، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سری آیفون ۱۶ با افزایش قیمتی جزئی همراه شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات