قابلیت تماس این گوشی در خارج از چین کار نمی‌کند

دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
گوشی وان پلاس ۱۲ / OnePlus 12 از نمای پشت در دست
محدودیت برقراری تماس در خارج از چین برای کاربران گوشی وان‌‌ پلاس ۱۲ دردسرساز خواهد شد.
تبلیغات

گوشی وان‌ پلاس ۱۲ قفل منطقه‌ای را در خارج از چین اجرا می‌کند و این تغییر در حالی‌ است که تنها کمتر از یک ماه از عرضه‌ی جهانی سری جدید گوشی وان‌ پلاس می‌گذرد.

پست منتشرشده در ردیت نشان می‌دهد که کاربران وان پلاس ۱۲ با مشکلات مشابه وان‌ پلاس ۱۱ مواجه شده‌اند که به‌موجب آن تماس‌های تلفنی دچار محدودیت هستند.

قفل منطقه‌ای وان‌پلاس ۱۲ و محدودیت در برقراری تماس

مدل‌های قدیمی‌تر گوشی‌های وان‌پلاس که در چین به‌فروش می‌رسیدند با شبکه‌های جهانی کار می‌کردند و قفل نبودند؛ اما با عرضه‌ی وان‌پلاس ۱۱، قفل منطقه‌ای روی این سری از گوشی‌های وان‌پلاس اجرا شد و به‌نظر می‌رسد که این مشکل در گوشی وان‌پلاس ۱۲ نیز به‌وجود آمده باشد.

قفل منطقه‌ای برای کاربرانی که خارج از چین ساکن هستند و می‌خواهند مدل چینی را با قیمت پایین‌تر بخرند، دردسرساز خواهد شد. کاربرانی که گوشی وان‌پلاس ۱۲ را خریداری می‌کنند، ممکن است با سفر به کشور‌های دیگر در برقراری تماس دچار مشکل شوند.

ممکن است کاربران گوشی وان‌پلاس ۱۲ بتوانند از طریق تماس با پشتیبانی وان‌پلاس و دریافت کد بازگشایی قفل، مشکل محدودیت در برقراری تماس را برطرف کنند.

اگر کاربران گوشی را از فروشگاه‌های رسمی چینی خریداری نکرده‌ باشند، ممکن است موفق به دریافت کد از پشتیبانی وان‌پلاس نشوند؛ اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات