هوش مصنوعی گلکسی S24 به گلکسی S23 اضافه می‌شود

چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
گلکسی اس ۲۳ اولترا / Galaxy S23 Ultra در دست
به ادعای منبعی آگاه، ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی S24 به گلکسی S23، گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ اضافه خواهند شد.
تبلیغات

اندروید ۱۴ با رابط کاربری One UI 6.0 برای اکثر گوشی‌ها و تبلت‌های گلکسی منتشر شده است و حالا کاربران سامسونگ منتظر به‌روز‌رسانی One UI 6.1 هستند که با سری گلکسی S24 منتشر می‌شود و دارای قابلیت‌های هوش مصنوعی خواهد بود.

وب‌سایت سم‌موبایل در گزارشی اختصاصی می‌گوید که سامسونگ قصد دارد به‌روزرسانی One UI 6.1 را در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۴ در دسترس قرار دهد. سامسونگ اول این به‌روزرسانی را برای سری S23، فولد ۵ و فلیپ ۵ ارائه خواهد کرد. One UI 6.1 احتمالا باعث اضافه‌شدن هوش مصنوعی به دستگاه‌های مذکور خواهد شد.

گلکسی S24 چندین ویژگی مجهز به هوش مصنوعی را به ارمغان خواهد آورد. قابلیت‌هایی مانند ترجمه‌‌ی همزمان از طریق تماس و ویرایش تصاویر با هوش مصنوعی در گوشی سامسونگ گلکسی S24 امکانپذیر خواهد بود.

مشخص نیست که تمام ویژگی‌های هوش مصنوعی با به‌روزرسانی One UI 6.1 به دستگاه‌های گلکسی موجود راه خواهند یافت یا خیر. ممکن است برای کارایی مناسب یادگیری ماشین و پردازش هوش مصنوعی، آخرین پردازنده‌های اسنپدراگون و اگزینوس ضروری باشند.

به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد فقط برخی از ویژگی‌های هوش مصنوعی را به دستگاه‌های قبلی منتقل کند. مشخص نیست که غیر از گلکسی‌ S23، گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ سایر دستگاه‌های سامسونگ هم هوش مصنوعی را دریافت می‌کنند یا نه.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات