رونمایی گلکسی S24 در اواخر دی‌ماه قطعی شد؟

یک‌شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۶
مطالعه 2 دقیقه
پنل پشتی اس ۲۳ پلاس سامسونگ
یک سایت خرده‌فروشی آنلاین، گوشی گلکسی S24 پلاس را به اشتباه فهرست کرد و مشخصات این دستگاه لو رفت.
تبلیغات

چند هفته مانده به رویداد گلکسی آنپکد ۲۰۲۴، گلکسی S24 پلاس به اشتباه در سایت خرده‌فروشی آنلاین والمارت لیست شد و اطلاعات بیشتری از این گوشی در دسترس قرار گرفت. البته صفحه‌ی یادشده مدتی بعد، از سایت حذف شد.

مشخصات فنی و ویژگی‌های گوشی گلکسی S24 پلاس در کنار عکس

گلکسی S24 پلاس به رنگ مشکی رؤیت شده است و طراحی گوشی حداقل از روی رندرهای فاش‌شده تفاوت خاصی با گلکسی S23 پلاس ندارد. این تصاویر همچنین شباهت زیادی به رندرهای قبلی فاش‌شده از پرچمداران جدید سامسونگ دارند.

مشخصات فنی و ویژگی‌های گوشی گلکسی S24 پلاس به صورت لیست

گفته می‌شود گلکسی S24 پلاس با ۱۲ گیگابایت رم و ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی از جمله قابلیت ترجمه‌ی زنده تماس از راه می‌رسد. همچنین اطلاعات تأیید می‌کنند که این گوشی از دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی بهره خواهد برد.

صفحه‌نمایش گوشی سامسونگ گلکسی S24 پلاس کمی بزرگ‌‌تر از گلکسی S23 پلاس خواهد بود. پیش‌تر شایعاتی مطرح بود مبنی‌بر اینکه سری گلکسی S24 از ارتباط ماهواره‌ای دو طرفه پشتیبانی خواهد کرد اما در این اطلاعات چنین قابلیتی دیده نمی‌شود.

سامسونگ احتمالاً در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۷ دی) رسماً از گوشی‌های گلکسی S24، گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا رونمایی خواهد کرد. انتظار می‌رود قیمت گوشی و مشخصات کامل در جریان مراسم رونمایی اعلام شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات