گسترش سیاست دوگانه سامسونگ؛ گلکسی S24 در برخی بازارها رم متفاوت خواهد داشت

سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
تجربه بازی با گلکسی اس ۲۳ سامسونگ
احتمالاً سامسونگ نسخه‌ی ویژه‌ای از گلکسی S24 را با رم ۱۲ گیگابایتی در برخی از کشورها مانند چین و کره‌‌جنوبی عرضه می‌کند.
تبلیغات

با نزدیک‌شدن به رویداد آنپکد سامسونگ و رونمایی گلکسی S24، گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا، افشاگرها اطلاعات بیشتری از این پرچم‌دارها را فاش کرده‌اند.

قبل‌تر، اطلاعات فاش‌شده‌ای از مشخصات کلی و تصاویر رندر خانواده‌ی گلکسی S24 را دیدیم؛ اما این‌ بار افشاگر معروف ICE UNIVERSE در شبکه‌ی اجتماعی ایکس از عرضه‌ی نسخه‌ی ویژه‌ی گلکسی S24 خبر داد.

ظاهراً سامسونگ گلکسی S24 را با رم ۱۲ گیگابایتی در برخی از کشورها عرضه خواهد کرد. این خبر قطعی نیست؛ اما احتمال اینکه سامسونگ در کشورهایی مانند چین و کره‌‌جنوبی و آمریکا نسخه‌ی رم ۱۲ گیگابایتی پرچمدار خود را عرضه کند، دور از انتظار نیست.

باید تا زمان عرضه‌ی گلکسی S24 منتظر بمانیم تا از حداکثر فضای ذخیره‌سازی این گوشی مطلع شویم. ازآن‌جاکه گلکسی S23 با حداکثر فضای ذخیره‌سازی ۵۱۲ گیگابایتی روانه‌ی بازار می‌شود، انتظار می‌رود جایگزین این گوشی هم با فضای ذخیره‌سازی ۵۱۲ گیگابایتی دردسترس قرار بگیرد.

اگر سامسونگ نسخه‌ی رم ۱۲ گیگابایتی گلکسی S24 را در برخی مناطق عرضه کند، احتمال عرضه‌ی گلکسی S24 پلاس هم با رم ۱۲ گیگابایتی در آن مناطق وجود دارد. باتوجه‌به اطلاعاتی که قبلاً فاش شده است، پرچمدارهای جدید سامسونگ با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ رونمایی خواهند شد.

احتمالاً قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S24 تفاوتی با قیمت گوشی گلکسی S23 نداشته باشد؛ اما نسخه‌ی رم ۱۲ گیگابایت آن با قیمت بیشتر از گلکسی S23 عرضه شود. طبق شایعات، گلکسی S24 احتمالاً در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۸ دی ۱۴۰۲) معرفی خواهد شد. محصولات این خانواده بدون شک جزو بهترین گوشی ها خواهند بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات