سامسونگ نمایشگر گلکسی زد فولد ۶ را عریض‌تر می‌کند؟

جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
نمایشگر خارجی زد فولد ۵ سامسونگ
گلکسی زد فولد ۶ سامسونگ احتمالاً بدنه‌ی سبک‌تر و نمایشگر عریض‌تری نسبت‌به زد فولد ۵ خواهد داشت.
تبلیغات

گوشی‌‌های تاشدنی سامسونگ از جذاب‌ترین محصولات این شرکت هستند؛ با این حال، صفحه‌نمایش باریک سری گلکسی زد فولد مورد پسند همه‌ی کاربران نیست و آن‌ها سال‌ها است که از این برند می‌خواهند صفحه‌نمایش را کمی عریض‌تر کند. به نظر می‌رسد سامسونگ این تغییر را در گلکسی زد فولد ۶ اجرا خواهد کرد.

شایعاتی منتشر شده است که نشان می‌دهند سامسونگ با گلکسی زد فولد ۶ نسبت تصویر نمایشگر خارجی و نمایشگر داخلی را تغییر خواهد داد. این گوشی با کدنام Q6 تولید می‌شود.

به‌طور دقیق‌تر گفته شده است که سامسونگ طراحی متفاوتی را برای صفحه‌نمایش زد فولد ۶ نسبت به گلکسی زد فولد ۵ ایجاد کرده است. با این حال، هنوز تأیید نشده است که آیا نسبت تصویر عریض‌تر از زد فولد ۵ خواهد بود یا خیر.

نمای جلو و پشت گوشی گلکسی زد فولد ۶ غیررسمی
این تصاویر غیررسمی هستند

ظاهراً طراحی سری جدید گوشی سامسونگ با سری گلکسی S25 مطابقت دارد. علاوه بر این، گلکسی زد فولد ۶ از بدنه‌ی سبک‌تری نسبت به مدل قبلی خود بهره می‌برد و ضخامت لولا را نیز کاهش می‌دهد.

سامسونگ، نسل قبل این گوشی یعنی گلکسی زد فولد ۵ را به گونه‌ای طراحی کرده است که لولای آن هنگام بسته شدن، هیچ فاصله‌ای بین دو نیمه باقی نمی‌گذارد. حالا سامسونگ فقط باید گوشی را نازک‌ و سبک‌تر و صفحه‌نمایش عریض‌تری را معرفی کند تا دستگاهش کم‌نقص‌تر شود.

شایعات حاکی از آن است که گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ ۶ در مقایسه با گلکسی زد فلیپ ۵ حاشیه‌های نازک‌تر و نمایشگر بزرگ‌تری دارد.

گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶ احتمالاً تا هفت ماه دیگر عرضه خواهند شد. این دو گوشی از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ بهره خواهند برد که بسیار قدرتمند و کارآمد است. قیمت گوشی تاشدنی جدید سامسونگ هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است و انتظار می‌رود در آینده اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات