تاریخ رونمایی گلکسی S24 فاش شد؛ پرچم‌دار سامسونگ به‌زودی از راه می‌رسد

جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
سایت زومیت روی گلکسی اس ۲۳ اولترا / Galaxy S23 Ultra
طبق گزارش‌ها، رویداد رونمایی از گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فلیپ ۵ مثل سری گلکسی S24 در ایالات‌متحده برگزار خواهد شد.
تبلیغات

اخیراً گزارش‌هایی درمورد اینکه سامسونگ سری گلکسی S24 را زودتر از موعد مقرر معرفی خواهد کرد منتشر شده است. اکنون SBS Biz ادعا می‌کند پرچم‌داران بعدی غول فناوری کره‌ی جنوبی در رویداد آنپکد ۱۷ ژانویه (۲۷ دی ۱۴۰۲) و در شهر سانفرانسیسکو معرفی خواهند شد.

این اولین‌بار نیست که اطلاعاتی درمورد تاریخ عرضه‌ی سری گلکسی اس ۲۴ می‌شنویم. افشاگر معروف Ice Universe هم قبلاً گفته بود این گوشی‌ها در ۱۸ ژانویه (۲۸ دی ۱۴۰۲) عرضه می‌شوند؛ بنابراین به‌نظر می‌رسد سامسونگ رویداد آنپکد را در هفته‌ی سوم ژانویه برگزار خواهد کرد.

افشاگری‌های اخیر درمورد معرفی زودتر از موعد سری گلکسی اس ۲۴ با گزارش‌های مرتبط با این موضوع مطابقت دارند. در این گزارش‌ها آمده است شرکای تأمین‌کننده‌ی سامسونگ، تولید انبوه گوشی سامسونگ را یک ماه زودتر از حد معمول آغاز خواهند کرد.

به‌طور معمول گوشی‌های سری گلکسی اس در ماه فوریه معرفی می‌شوند اما طبق خبرهای متعدد، سامسونگ برای رقابت بهتر با گوشی آیفون و به‌خصوص سری آیفون ۱۵، قصد دارد نسل بعدی پرچم‌دارانش را زودتر روانه‌ی بازار کند.

اکنون گزارشی جدید ادعا می‌کند گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد و گلکسی زد فلیپ بعدی بار دیگر در ایالات‌متحده معرفی خواهد شد و این درحالی است که زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ در سئول کره‌ی‌جنوبی رونمایی شدند. با بازگشت رویداد آنپکد سری گلکسی زد به آمریکا، این کشور بار دیگر شاهد دو رویداد سامسونگ در سال ۲۰۲۴ خواهد بود.

طبق پیش‌بینی‌ها قیمت گوشی گلکسی S24 درمقایسه‌با نسل قبل این محصولات تغییری نخواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات