تماشا کنید: تبلیغ خلاقانه گوگل کاربران آیفون را به خرید پیکسل ۸ ترغیب می‌کند

یک‌شنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
پیکسل ۸ پرو و Google Pixel 8 از نمای پشت رندر رسمی
گوگل با انتشار ویدیو تبلیغاتی جدیدش به رقبا طعنه می‌زند که کاربران با هر گوشی هوشمندی، از بسیاری از برنامه‌های این شرکت استفاده می‌کنند.
تبلیغات

با توجه‌ به اینکه اخیراً سری آیفون ۱۵ معرفی شده است، گوگل سعی دارد توجهات را از پرچمدار جدید اپل به رویداد Made By Google بعدی خود هدایت کند. غول جست‌وجوی اینترنت قصد دارد در این مراسم که ۴ اکتبر (۱۲ مهر ۱۴۰۲) برگزار خواهد شد از سری پیکسل ۸ در کنار پیکسل بادز پرو رونمایی کند.

گوگل تبلیغ جدیدی منتشر کرده تا نکته‌ای را به کاربران یادآوری کند. این ویدیو با عنوان We get it و با موسیقی‌ سازهای دلپذیر در پس‌زمینه آغاز می‌شود و سپس کلماتی را می‌بینیم که روی صفحه پیمایش می‌شوند و فهرستی از برنامه‌های گوگل را نشان می‌دهند که همه بدون توجه به گوشی خود از آن‌ها استفاده می‌کنند.

گوگل در تبلیغ جدیدش به برنامه‌ی جیمیل، نقشه‌، جستجوگر، درایو، ترجمه، اسلاید، متن‌نگار، تقویم، فوتوز و کروم اشاره می‌کند. این شرکت همچنین توضیح می‌دهد که اطلاع دارد حتی در صورت استفاده از این اپلیکیشن‌ها، شاید گوشی هوشمندتان از برندهای غیر پیکسل باشد.

ویدیو گوگل ناگهان به بالای صفحه برمی‌گردد تا یک‌بار دیگر همه‌ی برنامه‌هایی را که احتمالاً روی آیفون از آن‌ها استفاده می‌کنید، نشان دهد. نکته این است که اگر به آیفون پایبند هستید، استفاده از برنامه‌های گوگل یعنی این شرکت در انجام کارهای روزانه‌ی شما نقش مهمی دارد. گوگل در نهایت به ما نشان می‌دهد طی رویداد ۴ اکتبر از سری پیکسل ۸ رونمایی خواهد کرد و امکان پیش‌سفارش این گوشی‌ها از همان روز فعال خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات