ابهام درباره جایگزینی آیفون ۱۵ پرو مکس با آیفون ۱۵ اولترا ادامه دارد

شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶
مطالعه 2 دقیقه
صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو مکس
یک افشاگر ادعا می‌کند که آیفون ۱۵ اولترا جایگزین آیفون پرو مکس نمی‌شود و اپل امسال پنج گوشی جدید معرفی می‌کند.
تبلیغات

حساب کاربری ماجین بو در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) که چندین بار ادعای درستی درباره‌ی محصولات اپل مطرح کرده است، می‌گوید امسال شاهد تغییراتی در لاین‌آپ گوشی‌های آیفون خواهیم بود. بر این اساس اپل احتمالاً پنج گوشی جدید معرفی می‌‌کند.

به‌ادعای ماجین بو، گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس قرار نیست قدرتمندترین مدل از آیفون ۱۵ باشد. اپل این گوشی را با ۶ گیگابایت رم و حداکثر یک ترابایت حافظه ذخیره سازی در دسترس قرار می‌دهد و آیفون ۱۵ اولترا را با ۸ گیگابایت رم و حداکثر دو ترابایت حافظه‌‌ی ذخیره‌سازی و «دوربین بسیار بهتر» عرضه می‌کند. احتمالاً منظور ماجین بو از دوربین بسیار بهتر، تجهیز آیفون ۱۵ اولترا به لنز پریسکوپی است.

استفاده از دوربین بهتر ممکن است در نهایت قیمت آیفون ۱۵ اولترا را حدوداً ۱۰۰ دلار بیشتر از قیمت موبایل آیفون ۱۵ پرو مکس کند. شماری از تولیدکنندگان قاب نیز معتقدند که آیفون ۱۵ پرو مکس و آیفون ۱۵ اولترا دو گوشی متفاوت هستند. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که پیش‌تر گفته شده بود آیفون ۱۵ اولترا جایگزین آیفون ۱۵ پرو مکس خواهد شد. خود ماجین بو می‌گوید که به‌احتمال زیاد امسال قرار نیست آیفون ۱۵ پرو مکس را ببینیم.

همزمان با ادعای جدید ماجین بو، مارک گرمن در پست جدیدی می‌گوید امسال صرفاً یک گوشی رده‌بالای ۶٫۷ اینچی در خانواده‌ی آیفون خواهیم دید. گرمن پیش‌تر ادعا کرده بود که اپل سال آینده در خانواده‌ی آیفون ۱۶ تعداد گوشی‌ها را به پنج دستگاه افزایش می‌دهد.

در آستانه‌ی رونمایی آیفون ۱۵، شایعات این گوشی به بالاترین حد رسیده است. اپل تأیید کرده که ۲۱ شهریور کنفرانس مطبوعاتی جدیدی برگزار می‌کند. در آن مراسم شاهد رونمایی آیفون ۱۵ خواهیم بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات