هواوی میت ۶۰ پرو در انحصار بازار چین است

چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
هواوی میت ۶۰ پرو / Huwei Mate 60 Pro در دست
براساس اعلام هواوی، گوشی میت ۶۰ پرو صرفاً در چین عرضه می‌شود. این شرکت پیش‌تر برخی از گوشی‌های جدیدش را در بازارهای بین‌المللی عرضه کرده بود.
تبلیغات

هواوی روز گذشته در بیانیه‌ای غیرمنتظره گوشی پرچم‌دار میت ۶۰ پرو را با سه حفره در بالای نمایشگر رونمایی کرد. میت ۶۰ پرو دوربین توانمند و طراحی جذابی دارد و ظاهراً از پردازنده‌ی کرین استفاده می‌کند. مشخصات دقیق پردازنده اعلام نشده است.

هواوی در بیانیه‌ای که برای وب‌سایت Android Authority ارسال کرد، از انحصاری‌بودن میت ۶۰ پرو برای بازار چین خبر داد. برندهای چینی بسیاری از گوشی‌هایشان را در بازارهای بین‌المللی عرضه نمی‌کنند؛ بنابراین، عرضه‌‌نشدن میت ۶۰ پرو در بازارهای خارج از چین چندان تعجب‌برانگیز نیست.

هواوی در سال‌های اخیر به‌دلیل تحریم‌های آمریکا با مشکلات زیادی دست‌و‌پنجه نرم کرده است. تحریم‌ها باعث شدند هواوی نتواند خدمات موبایلی گوگل و مودم 5G را به‌ گوشی‌هایش اضافه کند. با‌وجود‌این، برخی از گوشی‌های سری میت در بازارهای اروپایی عرضه شدند.

قیمت گوشی هواوی میت ۶۰ پرو در بازار چین ۶٬۹۹۹ یوان (تقریباً ۹۶۰ دلار) است. این قیمت برای مدل مجهز به ۵۱۲ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی آن است و قیمت موبایل میت ۶۰ پرو در کانفیگ ۲۵۶ گیگابایتی ارزان‌تر خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات