آیفون ۱۵ را پیش از رونمایی ببینید!

چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴
مطالعه 2 دقیقه
ماکت آیفون ۱۵ اپل در تمام رنگ ها
تصاویر ماکت آیفون ۱۵، جدیدترین گوشی اپل را از زوایای مختلف و در رنگ‌های متنوع به‌نمایش می‌گذارند.
تبلیغات

اپل شب گذشته رسماً تأیید کرد که ۲۱ شهریور مراسم جدیدی برگزار می‌کند. این مراسم بدون‌ شک روی آیفون ۱۵ متمرکز خواهد بود؛ خانواده‌ی جدیدی که از چهار عضو تشکیل شده است و برای رقابت‌با بهترین‌ها به بازار می‌آید.

درحالی‌که زمان زیادی به برگزاری رویداد اپل نمانده، تصاویر ماکت آیفون ۱۵ در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فاش شده است. در این تصاویر صرفاً مدل استاندارد را می‌بینیم که در پنل پشتی دو دوربین دارد. مدل‌های پرو همچون نسل‌های قبل به سه دوربین مجهز خواهند بود.

در تصاویر فاش‌شده از آیفون ۱۵، اسلایدر میوت خودنمایی می‌کند. این اسلایدر در آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس حضور خواهد داشت، اما در آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس با دکمه‌ی اکشن جایگزین می‌شود. دکمه‌ی اکشن قرار است کاربردهای متنوع‌تری داشته باشد. هر چهار گوشی جدید اپل درگاه USB-C خواهند داشت.

شایعه‌ها می‌گویند اپل در آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس از پردازنده‌ی A16 و در آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس از پردازنده A17 استفاده می‌کند. A17 احتمالاً اولین پردازنده‌ی سه نانومتری دنیا خواهد بود و تأثیر مستقیمی بر افزایش قیمت آیفون در نسل جدید خواهد گذاشت. فریم تیتانیومی یکی دیگر از عوامل بالارفتن احتمالی قیمت موبایل آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس است.

کنفرانس اپل ۲۱ شهریور ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود. در روزهای باقی‌مانده به مراسم اپل، جدیدترین خبرهای آیفون ۱۵ را در زومیت دنبال کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات