مدل اولیه گلکسی زد فولد ۵، طراحی گلکسی S24 اولترا را فاش کرد!

سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
مدل نمونه گلکسی زد فولد ۶
ویدئو و تصاویری از نمونه‌ی اولیه‌ی گوشی تاشدنی گلکسی زد فولد ۵ فاش‌ شده است که مسیر سامسونگ را در طراحی گلکسی S24 اولترا نشان می‌دهد.
تبلیغات

سامسونگ در رویداد آنپکد اخیر خود گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ را رونمایی کرد. درحالی‌که زد فولد ۵ ازنظر طراحی تغییر زیادی با گلکسی زد فولد ۴ نکرده است، زد فلیپ ۵ اکنون از نمایشگر بیرونی بزرگ‌تر بهره می‌برد که امکانات بیشتری را دراختیار کاربر قرار می‌دهد.

انتظار می‌رود گلکسی زد فولد ۶ سال آینده با تغییرات بسیار مهمی در ظاهر و فرم‌فکتور کلی معرفی شود. اکنون ویدئو و تصاویر نمونه‌ی اولیه‌ی زد فولد ۵ فاش‌ شده است که به‌نوعی نشان‌دهنده‌ی انتظاراتی است که می‌توان از گلکسی S24 اولترا داشت.

سری گلکسی اس همیشه در فهرست بهترین گوشی ها قرار داشته‌اند و این‌ بار انتظار داریم تغییرات بزرگی در پرچم‌داران ۲۰۲۴ غول فناوری کره‌ای اعمال شود. پیش‌از‌این، گزارش شده بود گلکسی S24 اولترا حاشیه‌های باریک‌تر و فریم جدید تیتانیومی خواهد داشت. این جزئیات اکنون در طراحی نمونه‌ی اولیه‌ی گلکسی زد فولد ۵ که افشاگر مشهور، Ice Univerese، به‌اشتراک‌ گذاشته، مشهود است.

در ویدئو فاش‌شده از نمونه‌ی اولیه‌ی گلکسی زد فولد ۵ مشاهده می‌کنیم که این گوشی تاشدنی از طراحی بسیار منظمی بهره می‌برد. با بررسی دقیق‌تر متوجه می‌شویم که نمایشگر این محصول از نسبت‌ تصویر متفاوت با نسل کنونی خود استفاده می‌کند و ظاهراً شرکت کره‌ای به فرم‌فکتور مشابه پیکسل فولد گوگل روی آورده است. علاوه‌براین، صفحه‌نمایش مدل اولیه‌ی زد فولد ۵ حاشیه‌های بسیار باریکی دارد که این ویژگی به گلکسی S24 اولترا نیز منتقل خواهد شد.

سامسونگ احتمالاً اوایل سال آینده گلکسی S24 اولترا را با سخت‌افزار ارتقایافته و طراحی جدید و دوربین بهتر رونمایی خواهد کرد. عکس‌ها و ویدئوهای فاش‌شده از مدل اولیه‌ی گلکسی زد فولد ۵ درواقع مسیر برند کره‌ای را در طراحی گلکسی S24 اولترا نشان می‌دهند و انتظار می‌رود به‌زودی جزئیات بیشتری در این زمینه دردسترس قرار گیرد.

باید دید قیمت گوشی سامسونگ در سال آینده چه تغییری با قیمت پرچم‌دار کنونی این شرکت خواهد کرد؛ زیرا این موضوع قطعاً برای بسیاری از خریداران اهمیت زیادی دارد. درواقع، سامسونگ باید تعادل مناسبی بین امکانات و تغییرات گلکسی S24 اولترا و قیمت آن برقرار کند تا افراد بیشتری بتوانند این محصول را تهیه کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات