رنگ‌بندی کامل خانواده آیفون ۱۵ را در این رندرها ببینید!

سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
مدل صورتی آیفون ۱۵ پلاس از نمای پشت غیررسمی
آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس در پنج رنگ و آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس در چهار رنگ عرضه می‌شوند. تمامی مدل‌های آیفون ۱۵ را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.
تبلیغات

هفته‌ی گذشته گزارش‌های متعددی درباره‌ی رنگ‌بندی گوشی‌های خانواده‌ی آیفون ۱۵ منتشر شد و اکنون وب‌سایت 9to5Mac رندر گوشی‌های جدید اپل را در تمامی رنگ‌های شایعه‌شده تولید کرده است.

رندرهای جدید با دقت بسیار بالا ساخته شده‌اند تا نمایی کلی از طراحی خانواده‌ی آیفون ۱۵ را به‌نمایش بگذارند. ظاهراً در ساخت این رندرها از کدهای رنگی دقیقی که منابع آگاه فاش کرده‌اند بهره گرفته شده است.

رندر غیررسمی آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس رنگ مشکی
رندر غیررسمی آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس رنگ آبی
رندر غیررسمی آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس سبز
رندر غیررسمی آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس رنگ صورتی
مدل زرد در رندر غیررسمی آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس

بر اساس آنچه افشاگران می‌گویند، اپل دو گوشی آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس را در رنگ‌های مشکی، سبز، آبی، زرد و صورتی تولید می‌کند. رندرهای هر مدل را می‌توانید در بالای این پاراگراف مشاهده کنید.

رندر غیررسمی آیفون ۱۵ پرو مکس مدل مشکی
رندر غیررسمی آیفون ۱۵ پرو مکس مدل آبی
رندر غیررسمی آیفون ۱۵ پرو مکس مدل خاکستری
رندر غیررسمی آیفون ۱۵ پرو مکس مدل سفید نقره ای

همچنین گفته شده که آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، آبی و خاکستری در دسترس قرار می‌گیرند. امسال خبری از آیفون طلایی نخواهد بود. رندرهای آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس در بالای این پاراگراف قابل‌مشاهده است.

اپل احتمالاً گوشی‌های سری آیفون ۱۵ را ۲۱ شهریور رونمایی می‌کند. یکی از مهم‌ترین تغییرات آیفون، خداحافظی با درگاه لایتنینگ و استفاده از درگاه USB-C خواهد بود. ممکن است قیمت آیفون در نسل جدید افزایش یابد. احتمالاً بعداً شاهد افزایش قیمت موبایل برندهای دیگر نیز خواهیم بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات