شیائومی ۱۴ پرو با فریم تیتانیومی و ارتباط ماهواره‌ای عرضه می‌شود

دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
شیائومی ۱۳ در کنار شیائومی ۱۳ پرو / Xiaomi 13 Pro
به‌نظر می‌رسد شیائومی قصد دارد از قابلیت‌های مشابه پرچم‌داران اپل مانند پشتیبانی از ارتباط ماهواره‌ای در سری شیائومی ۱۴ بهره ببرد.
تبلیغات

طبق شایعات، شیائومی قصد دارد ۱ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۰ شهریور ۱۴۰۲) دو گوشی هوشمند جدید معرفی کند که یکی از آن‌ها سری شیائومی 13T خواهد بود. همچنین، این برند چینی به آماده‌سازی نسل بعدی گوشی‌های پرچم‌دار خود، یعنی سری شیائومی ۱۴، اشاره کرده و اکنون گزارشی درباره‌ی از برخی مشخصات شیائومی ۱۴ پرو منتشر شده است.

به‌نظر می‌رسد شیائومی استراتژی خود را ازنظر قابلیت‌های گوشی‌های پرچم‌دارش با اپل هماهنگ خواهد کرد. افشاگر معروف Digital Chat Station جزئیاتی از شیائومی ۱۴ پرو یا نسخه‌ی ویژه‌ی نسل بعدی گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت فاش کرده است.

انتظار می‌رود نمایشگر این محصول به پوششی از جنس نانوسرامیک مجهز شود و فریم آن نیز تیتانیومی باشد. این دستگاه از پنل پشتی سرامیکی نیز بهره خواهد برد و از قابلیت ارتباط ماهواره‌ای هم پشتیبانی خواهد کرد.

گفته می‌شود که قیمت آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس به‌دلیل استفاده از قاب تیتانیومی بیشتر‌ از نسل کنونی این گوشی‌ها خواهد بود و سری آیفون ۱۴ نیز با قابلیت ارتباط ماهواره‌ای عرضه شده‌ است. ظاهراً شیائومی نیز تصمیم گرفته است که این قابلیت‌ها را به پرچم‌دار بعدی خود اضافه کند.

همچنین، DSC تأیید کرده است که شیائومی ۱۴ پرو از تراشه‌ی SM8650 استفاده خواهد کرد که این نام درواقع به پردازنده Snapdragon 8 Gen 3 اشاره می‌کند. اکنون باید دید قیمت گوشی شیائومی ۱۴ پرو با اضافه‌شدن قابلیت‌ ارتباط ماهواره‌ای و بدنه‌ی تیتانیومی درمقایسه‌با شیائومی ۱۳ پرو چقدر تغییر خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات