شیائومی میکس فولد ۳ در بازارهای جهانی عرضه نخواهد شد

پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
مطالعه 1 دقیقه
پنل پشتی دوربین شیائومی میکس فولد ۳ / Xiaomi Mix Fold 3
همان‌طور که میکس فولد و میکس فولد ۲ فقط در بازار چین عرضه شدند، سومین نسل این گوشی تاشو نیز در بازارهای جهانی به‌فروش نخواهد رسید.
تبلیغات

شیائومی چند روز قبل از گوشی تاشو میکس فولد ۳ رونمایی کرد. با توجه به قابلیت‌ها و امکانات این محصول، بسیاری انتظار دارند که در بازارهای جهانی نیز عرضه شود؛ درحال حاضر شایعات زیادی درمورد فروش این دستگاه در بازارهای خارج از چین وجود دارد.

اکنون شیائومی با انتشار بیانیه‌ای به همه‌ی شایعات مربوط به عرضه‌ی جهانی میکس فولد ۳ پایان داد. متأسفانه این محصول مثل نسل‌های قبلی خود، فقط در انحصار بازار چین خواهد ماند.

غول فناوری چینی از زمان معرفی میکس فولد ۳، اطلاعات خاصی درمورد تاریخ عرضه‌ی جهانی این دستگاه ارائه نداده است. با توجه به‌ اینکه میکس فولد و میکس فولد ۲ فقط در بازار چین به‌فروش رسیدند، بسیاری انتظار داشتند همین روند درمورد میکس فولد ۳ نیز ادامه یابد.

شیائومی اکنون تأیید کرده هیچ برنامه‌ای برای فروش میکس فولد ۳ در بازارهای جهانی ندارد. براساس اعلام مدیر ارتباطات این شرکت، گوشی مذکور انحصاراً فقط در چین به‌فروش خواهد رسید و این یعنی قرار نیست پیکسل فولد و گلکسی زد فولد ۵ را در بازارهای جهانی به‌چالش بکشد.

البته امکان خرید میکس فولد ۳ ازطریق خرده‌فروشی‌های آنلاین وجود دارد زیرا برخی از این فروشگاه‌ها، محصولات مختلف را به سایر نقاط جهان نیز ارسال می‌کنند.

میکس فولد ۳ فقط با رام چینی MIUI عرضه می‌شود و اگرچه امکان نصب فروشگاه گوگل‌پلی روی آن وجود دارد، این رابط‌ کاربری برای برنامه‌های گوگل بهینه‌سازی نشده است. علاوه‌براین گوشی شیائومی از LTE Band 20 پشتیبانی نمی‌کند و درنتیجه احتمال دارد در برخی کشورها با مشکل شبکه مواجه شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات