یک گوشی از خانواده ردمی نوت ۱۳ با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسل عرضه می‌شود

چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
مطالعه 1 دقیقه
ردمی نوت ۱۲ پرو پلاس شیائومی در دستان کاربر
اطلاعاتی که از یک گوشی نامعلوم سری ردمی نوت ۱۳ فاش شده است، پردازنده Dimensity 9200 Plus و دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی آن را تأیید می‌کند.
تبلیغات

چند روز پیش ردمی از K60 اولترا، قاتل پرچم‌دار جدید خود در چین رونمایی کرد که به پردازنده +Dimensity 9200 مجهز شده است. قیمت گوشی ردمی K60 اولترا تنها ۳۶۰ دلار است که نسبت به رقبای خود، آن را به گزینه بهتری برای خرید تبدیل می‌کند. به نظر می‌رسد ردمی از این پردازنده پرچمدار در یک گوشی سری Redmi Note 13 هم استفاده خواهد کرد.

پستی که کاربر Kacper Skrzypek، افشاگر معروف در شبکه اجتماعی X (توییتر) منتشر کرده است، مشخصات پردازنده و دوربین یک گوشی از سری Redmi Note 13 را فاش می‌کند. در این پست به مدل گوشی اشاره‌ای نشده است.

کاربر Kacper Skrzypek استفاده از پردازنده Dimensity 9200 Plus را در یک عضو از گوشی‌های خانواده Redmi Note 13 تأیید کرد. طبق پست منتشر شده از این افشاگر، این گوشی که هنوز مدل آن مشخص نیست، دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ HP3، دوربین فوق‌عریض ۸ مگاپیکسلی سونی IMX355، دوربین ۲ مگاپیکسلی ماکرو/عمق‌سنج آمنی ویژن OV2B10 و دوربین ۱۶ مگاپیکسلی سلفی خواهد داشت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات