گوگل قبل از پیکسل فولد تولید یک گوشی تاشدنی دیگر را لغو کرده بود

چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
پیکسل فولد گوگل در رنگ های مشکی و سفید
یکی از مدیران گوگل می‌گوید این شرکت افزون‌بر پیکسل فولد روی گوشی تاشدنی دیگری نیز کار می‌کرد، اما تولید آن دستگاه لغو شد.
تبلیغات

گوگل پس از شایعات و افشاگری‌های فراوان، چند هفته پیش پیکسل فولد را به‌عنوان اولین گوشی تاشدنی خود رونمایی کرد تا ثابت کند که می‌تواند تاشدنی‌های باکیفیتی بسازد.

آن‌طور که Wccftech می‌نویسد، گوگل از پیکسل فولد کاملا راضی است، حتی با وجود این‌که می‌داند برچسب قیمت ۱٬۸۰۰ دلاری دست خیلی‌ها را از این گوشی کوتاه می‌کند. البته آمار اولیه نشان می‌دهد پیکسل فولد فروش خوبی تجربه می‌کند.

گوگل افزون‌بر پیکسل فولد روی دستگاه تاشدنی دیگری نیز کار می‌کرد. ایوی راس، رئیس تیم طراحی محصولات سخت‌افزاری گوگل، در پادکستی جدید به این موضوع اشاره کرد.

راس گفت: «من واقعا به این تیم افتخار می‌کنم، چون یک مدل تاشدنی دیگر نیز وجود داشت که ساخته بودیم... اما به این نتیجه رسیدیم که هنوز به اندازه‌ی کافی خوب نیست.»

مدتی پیش در شایعه‌ای اعلام شد گوگل مشغول کار روی گوشی تاشدنی دیگری است که طراحی پوسته‌صدفی (مشابه گلکسی زد فولد ۴) دارد. مشخص نیست که دستگاه لغوشده‌ی گوگل همین گوشی بوده یا این شرکت روی محصولی متفاوت‌تر کار می‌کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات