تماشا کنید: کالبدشکافی وان‌پلاس ۱۱ و دلیل وجود حفره‌ اضافه در لبه‌ بالای گوشی

پنج‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
طراحی قسمت پشتی وان پلاس ۱۱
کانال یوتیوب JerryRigEverything سعی دارد با کالبدشکافی وان‌پلاس ۱۱، دلیل وجود حفره‌ی لبه‌ی بالایی این گوشی هوشمند را توضیح دهد.
تبلیغات

وان‌پلاس ۱۱ در آزمون مقاومت کانال یوتیوب JerryRigEverything عملکرد بهتری نسبت‌به وان‌پلاس 10T و وان‌پلاس ۱۰ پرو ارائه داد و با وجود وارد آمدن آسیب‌های زیاد به پنل پشتی دستگاه، همچنان در پایان این آزمایش سالم ماند. زک نلسون می‌گوید پنل پشتی این گوشی در وب‌سایت‌هایی مثل AliExpress و eBay با قیمت ۲۵ دلار دردسترس است و بنابراین می‌توان آن را به‌راحتی تعویض کرد.

زک در ویدیو جدید خود، وان‌پلاس ۱۱ را کالبدشکافی می‌کند تا با قطعات داخلی آن بیشتر آشنا شویم. نکته‌ی جالب درمورد این گوشی، وجود حفره‌ی اضافه‌ی مربعی شکل در لبه‌ی بالایی است که قطعاً ارتباطی با درگاه هدفون ندارد. ویدیو کالبدشکافی وان‌پلاس ۱۱ نشان می‌دهد حفره‌ی مذکور درست زیر دوربین سلفی دستگاه و بلندگوی دوم آن قرار دارد.

بدین‌ترتیب زک اعلام می‌کند هدف وان‌پلاس از قراردادن حفره‌ی اضافه در لبه‌ی بالایی وان‌پلاس ۱۱، احتمالاً کمک به خروج بهتر صدا از بلندگوی دوم است.

شما می‌توانید ویدیو کالبد‌شکافی وان‌پلاس ۱۱ را در ادامه تماشا کنید و با قطعات سخت‌افزاری و ساختار داخلی این گوشی هوشمند بیشتر آشنا شوید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات