اپل مدل زرد آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس را رونمایی کرد

سه‌شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
مطالعه 1 دقیقه
مدل زرد آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس اپل
اپل با پایبندی به سنت چند سال اخیر، در آستانه‌ی فصل بهار مدل زرد آیفون ۱۴ را رونمایی کرد تا رنگ‌بندی گوشی‌هایش متنوع‌تر شود.
تبلیغات

اپل در بیانیه‌ای اعلام کرده است که گوشی‌های آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس را به‌زودی در رنگ زرد عرضه می‌کند. برخلاف سال قبل، امسال از اضافه‌شدن رنگ جدید به مدل‌های پرو و پرو مکس خبری نیست.

گوشی‌های آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس را هم‌اکنون در رنگ‌های مشکی، آبی، ارغوانی، سفید و قرمز می‌توان تهیه‌ کرد. آخرین‌بار در سال ۲۰۱۹ آیفون زردرنگ را دیده بودیم؛ زمانی‌که اپل با آیفون ۱۱ به استقبال کاربران رفت. در سال ۲۰۱۸، این شرکت گوشی آیفون XR را نیز در رنگ زرد معرفی کرده بود.

رنگ بندی گوشی آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس

به‌گزارش ورج، اپل چند سال است که با فرا‌رسیدن بهار، رنگ جدیدی برای آیفون معرفی می‌کند. در بهار سال گذشته، این شرکت از مدل سبز آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو پرده برداشت. یک سال قبل از آن نیز، شاهد رونمایی مدل ارغوانی گوشی‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی بودیم.

آیفون ۱۴ و ۱۴ پلاس با طراحی آشنا، پشتیبانی از ارتباط ماهواره‌ای و تراشه نسل قبل معرفی شدند
آیفون ۱۴ و ۱۴ پلاس با طراحی آشنا، پشتیبانی از ارتباط ماهواره‌ای و تراشه نسل قبل معرفی شدند
مطالعه '5

مدل جدید آیفون ۱۴ صرفاً از‌لحاظ رنگ بدنه تغییر کرده است و تفاوت دیگری با سایر مدل‌ها ندارد. اپل با رونمایی رنگ جدید در پی افزایش فروش آیفون‌هایی است که سال ۲۰۲۲ معرفی کرد.

پیش‌فروش آیفون ۱۴ و ۱۴ پلاس زردرنگ از روز جمعه و عرضه‌ی آن‌ها از ۱۴ مارس ۲۰۲۳ (۲۳ اسفند ۱۴۰۱) شروع می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات