به‌روزرسانی MIUI 14 مبتنی‌بر اندروید ۱۳ برای شیائومی 11i و 11i HyperCharge منتشر شد

یک‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
می ۱۱ آی در دست
سری شیائومی 11i نیز سرانجام به‌روزرسانی MIUI 14 مبتنی‌بر اندروید ۱۳ را دریافت کرد. این آپدیت همچنین شامل وصله‌ی امنیتی ژانویه ۲۰۲۳ می‌شود.
تبلیغات

دارندگان شیائومی 11i و شیائومی 11i HyperCharge اکنون می‌توانند طعم رابط‌ کاربری MIUI 14 مبتنی‌بر اندروید ۱۳ را روی دستگاه خود تجربه کنند. شرکت چینی سرانجام انتشار آپدیت جدید این گوشی‌ها را از کشور هند آغاز کرده است. به‌روزرسانی جدید سری 11i شیائومی مواردی مثل نمادهای جدید صفحه‌ی اصلی، بهبود مصرف حافظه و موارد دیگر را برای این گوشی‌ها به‌ارمغان می‌آورد. این آپدیت همچنین با وصله‌ی امنیتی ژانویه‌ی ۲۰۲۳ ادغام شده است.

به‌نوشته‌ی 91Mobiles، به‌روزرسانی MIUI 14 برای سری شیائومی 11i درحال‌حاضر به‌صورت OTA دردسترس کاربران قرار گرفته است. البته امکان دارد برخی افراد این آپدیت را زودتر از دیگران دریافت کنند زیرا به‌روزرسانی‌های رسمی OTA معمولاً به‌طور دسته‌ای برای کاربران سرتاسر جهان ارائه می‌شوند. همچنین می‌توانید با مراجعه به برنامه‌ی تنظیمات گوشی و ورود به بخش About Phone، به‌طور دستی بررسی کنید آیا این آپدیت جدید برای دستگاه شما ارائه شده است یا خیر.

ازجمله مهم‌ترین تغییرات MIUI 14 مبتنی‌بر اندروید ۱۳ می‌توان به بهینه‌سازی مصرف رم اشاره کرد که باعث می‌شود رابط کاربری روان‌تر و سریع‌تر کار کند. علاوه‌براین ویژگی‌های شخصی‌سازی مختلفی مثل آیکون‌های جدید، هایلایت پوشه‌های صفحه‌ی اصلی و موارد دیگر در این آپدیت ارائه شده‌ است. در ادامه فهرست رسمی تغییرات این به‌روزرسانی را برای شیائومی 11i و شیائومی 11i HyperCharge مرور می‌کنیم:

  • استفاده‌ی بهینه‌تر از حافظه که باعث افزایش سرعت و پایداری رابط‌ کاربری می‌شود.
  • ویژگی‌های شخصی‌سازی جدید.
  • امکان دسترسی به نمادهای جدید در صفحه‌ی اصلی (بدین‌منظور باید برنامه‌ی تم‌ها را به جدیدترین نسخه‌ی موجود به‌روز کنید).
  • متمایز کردن پوشه‌های موجود در صفحه‌ی اصلی گوشی، به‌طوری‌که دسترسی به آن‌ها فقط با یک ضربه امکان‌پذیر است.
  • پیشرفته‌تر شدن جست‌وجوی تنظیمات با امکان مشاهده‌ی سوابق، دسته‌بندی و موارد دیگر.
  • به‌روزرسانی وصله‌ی امنیتی اندروید تا ژانویه‌ی ۲۰۲۳ برای افزایش امنیت سیستم‌عامل.

همان‌طور که اشاره شد، انتشار MIUI 14 مبتنی‌بر اندروید ۱۳ برای سری شیائومی 11i آغاز شده است و به‌زودی برای همه‌ی دارندگان این گوشی‌ها دردسترس قرار خواهد گرفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات