گلکسی S24 اولترا احتمالا دوربینی با زوم ۱۵۰ برابری خواهد داشت

پنج‌شنبه ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
زوم با گلکسی S22 اولترا
در صورت تحقق این شایعه، زوم ۱۵۰ برابری گلکسی اس ۲۴ در مقایسه با زوم ۱۰۰ برابری گلکسی اس ۲۲، ۵۰ درصد بیشتر خواهد بود.
تبلیغات

شایعات درباره‌ی گلکسی اس ۲۴ مدت‌ها قبل از اینکه حتی توسعه‌ی گلکسی اس ۲۳ تمام شود، شروع شده بود. یکی از این شایعات حاکی از آن است که گلکسی اس ۲۴ اولترا دوربین تله‌فوتو بهبودیافته‌ای خواهد داشت و امروز افشاگری اطلاعاتی در این زمینه فاش کرده است.

به‌گزارش سم‌موبایل و براساس توییت منتشرشده توسط افشاگری به نام RGcloudS، گلکسی اس ۲۴ اولترا دارای دوربین تله‌فوتو با روشنایی Gen4 و دیافراگم بین F2.5 و F.9 خواهد بود. هر دوی این موارد دوربین تله‌فوتو را قادر به ثبت تصاویری با زوم ۱۵۰ برابری می‌کند که در مقایسه با زوم ۱۰۰ برابری در گلکسی اس ۲۲، ۵۰ درصد بیشتر است.

نکته‌ی جالب‌تر این است که افشاگر ادعا می‌کند دوربین تله‌فوتو در گلکسی اس ۲۴ می‌تواند قابلیت زوم متغیر داشته باشد. ماه گذشته، زمانی که LG Innotek دوربین تله فوتویی را معرفی کرد که می‌توانست محدوده‌ی زوم پیوسته از 4x تا 9x را ارائه دهد، ما امیدوار بودیم که گلکسی اس ۲۴ هم بتواند قابلیتی مشابه داشته باشد و به‌نظر می‌رسد شاهد وجود چنین قابلیتی در پرچم‌دار ۲۰۲۴ این شرکت خواهیم بود.

به‌گفته‌ی این افشاگر، دوربین تله‌فوتو در گلکسی اس ۲۴ باوجود ارائه‌ی قابلیت زوم بسیار بهتر نسبت به نسل قبلی خود، هنوز هم به خوبی دوربین می ۱۳ اولترا شیائومی خواهد بود. این موضوع نشان می‌دهد که گوشی پرچم‌دار آینده‌ی شیائومی احتمالا دوربین تله‌فوتو شگفت‌انگیزی خواهد داشت. باتوجه به‌اینکه Mi 13 شیائومی قرار است در نمایشگاه MWC 2023 معرفی شود، می‌تواند تهدیدی جدی برای گلکسی اس ۲۳ اولترا سامسونگ باشد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات