تایید شد: ردمجیک ۸ پرو از باتری ۶۰۰۰ میلی‌ آمپرساعتی و شارژ ۱۶۵ وات بهره خواهد برد

جمعه ۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
طراحی پنل پشت نوبیا رد مجیک 7S Pro
گوشی گیمینگ ردمجیک ۸ پرو از باتری ۶۰۰۰ میلی‌ آمپرساعتی بهره خواهد برد و شارژ کامل آن زیر ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد.
تبلیغات

ردمجیک ۸ پرو در تاریخ ۲۶ دسامبر (پنجم دی ۱۴۰۱) رسماً معرفی خواهد شد. اکنون نوبیا جزئیاتی را درمورد این گوشی گیمینگ به‌اشتراک گذاشته است.

تیزرهای منتشر شده در حساب ویبو نوبیا نشان می‌دهد گوشی گیمینگ بعدی این شرکت از باتری ۶۰۰۰ میلی آمپرساعتی بهره خواهد برد و همچنین از فناوری شارژ سریع ۱۶۵ وات پشتیبانی خواهد کرد و شارژ کامل دستگاه کمتر از ۱۵ دقیقه طول خواهد کشید.

به گزارش GSMArena، نوبیا ردمجیک ۸ پرو به باتری 8C مجهز خواهد شد و این یعنی برای افزایش ایمنی و کارایی از هشت سلول مجزا بهره خواهد برد. این دستگاه برای محافظت از دستگاه هنگام شارژ از سه خروجی مختلف استفاده می‌کند. طبق اعلام برند متعلق به ZTE، این گوشی هوشمند با شارژر ۱۶۵ واتی اختصاصی و کابل USB C به USB C فقط در مدت ۱۴ دقیقه به‌طور کامل از صفر تا ۱۰۰ درصد شارژ خواهد شد.

تیزرهای گوشی گیمینگ ردمجیک ۸ پرو به عمرباتری ۴۷ ساعته‌ی آن اشاره دارند، اما نمی‌توان بدون درنظر گرفتن الگوی مصرف کاربران درمورد عمرباتری این دستگاه در استفاده‌های روزمره صحبت کرد.

تیزر رسمی ردمجیک ۸ پرو
تیزرهای رسمی ردمجیک ۸ پرو

پرچم‌دار کنونی نوبیا موسوم‌به ردمجیک 7S پرو، عملکرد بسیار خوبی ارائه داد و به‌همین دلیل پیش‌بینی می‌شود ردمجیک ۸ پرو عملکردی به‌مراتب بهتر از نسل قبل خود داشته باشد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات