نمونه اولیه گوشی شیائومی با قابلیت تاشوندگی به سمت بیرون فاش شد

جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
نمونه اولیه گوشی تاشدنی شیائومی به سمت بیرون در فضای مجازی منتشر شده است که شباهت زیادی به سری میت ایکس هواوی دارد.
تبلیغات

بیشتر گوشی‌های تاشدنی به استثنای سری Mate X هواوی و خانواده Royole FlexPai، به سمت داخل تا می‌شوند. دو گوشی تاشدنی شیائومی نیز قابلیت تاشوندگی به سمت داخل را دارند؛ اما افشای اطلاعات جدید، نمونه اولیه‌ی جالب و جذابی را نشان می‌دهد.

به‌گزارش androidauthority، افشاگری به نام کوبا وویچیچوفسکی در توییتر، تصاویری از نمونه‌ی اولیه گوشی تاشدنی شیائومی منتشر کرده که طراحی گوشی را به سمت بیرون نمایش می‌دهد. این مورد باعث می‌شود که تغییرات زیادی نسبت به گوشی‌های می میکس فولد و میکس فولد ۲ این شرکت ایجاد شود. تصاویر زیر را مشاهده کنید.

 اجزای داخلی از نمونه اولیه گوشی تاشدنی شیائومی
نمونه اولیه از گوشی تاشدنی شیائومی- باتری
نمونه اولیه پنل پشتی گوشی تاشدنی شیائومی
نمونه اولیه از گوشی تاشدنی شیائومی

تصاویر مذکور گوشی‌ای را نشان می‌دهد که شباهت درخورتوجهی به سری میت ایکس هواوی دارد که بیشتر به‌دلیل طراحی کلی و قرارگرفتن نوار دوربین پشتی است. در این نوار حداقل چهار دوربین به‌چشم می‌خورد. از طرفی دیگر، نمونه‌ی اولیه، باتری‌ها، مدارها و موارد دیگر را نشان می‌دهد.

افزون‌براین، افشاگر جزئیات دیگری را درباره‌ی این گوشی ارائه کرد و متذکر شد که این گوشی دارای تراشه Snapdragon 855 متعلق به دوران ۲۰۱۹ و مودم X50 5G است. او همچنین ادعا کرد که واحدهای بسیار کمی درمعرض دید عموم قرار گرفته‌اند که با توجه به اینکه اکنون این فقط نمونه اولیه محسوب می‌شود، قابل درک است.

هنوز هیچ صحبتی درباره‌ی اینکه چرا این طراحی خاص به‌صورت تجاری عرضه نمی‌شود، به میان نیامده؛ اما شاید دوام یکی از نگرانی‌های اصلی باشد. طرح‌های تاشو به سمت داخل دارای اولویت بیشتری هستند؛ چراکه این سبک از نمایشگرهای تاشدنی نسبتاً شکننده دربرابر خراش و آسیب‌های دیگر محافظت می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات