پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو به VPN داخلی مجهز هستند

پنج‌شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۱
مطالعه 1 دقیقه
گوگل می‌گوید دو گوشی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو به سرویس VPN داخلی مجهزند. این VPN که از گوگل وان نشئت می‌گیرد به صورت رایگان ارائه می‌شود.
تبلیغات

گوگل هر سال در گوشی‌های سری پیکسل یک‌سری قابلیت نرم‌‌افزاری اختصاصی قرار می‌دهد تا جذابیت این محصولات برای مخاطبان بیش از پیش افزایش پیدا کند. به‌لطف استفاده از تراشه‌ی اختصاصی تنسور، گوشی‌های سری پیکسل در زمینه‌ی هوش مصنوعی حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

به گزارش زومیت، گوگل به هنگام رونمایی گوشی‌های پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو اعلام کرد این دو گوشی تا حد زیادی به پردازش‌های مبتنی‌بر یادگیری ماشین و هوش مصنوعی اتکا می‌کنند. گوگل در سری پیکسل ۷ از تراشه‌ی اختصاصی پرقدرت‌تری استفاده کرده است و بهره‌مندی از تنسور G2 باعث می‌شود قابلیت‌های جذابی نظیر Magic Eraser (برای پاک کردن سوژه‌ها در تصاویر) ارائه شود.

یکی از ویژگی‌های جالب پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو بهره‌مندی از سرویس VPN گوگل وان است. پلن دو ترابایتی این سرویس ماهانه ۱۰ دلار قیمت دارد، اما اگر پیکسل‌های جدید را بخرید به رایگان به VPN گوگل وان دسترسی پیدا خواهید کرد. گوگل می‌گوید VPN رایگان پیکسل ۷ به هنگام عرضه‌ی این گوشی دردسترس نخواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات