قاب‌های منتسب‌به گلکسی S23 طراحی جدید دوربین‌های پشتی را تأیید می‌کنند

سه‌شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
تصویر قاب‌های گلکسی S23 نشان می‌دهد این گوشی از طراحی جدیدی برای دوربین‌های پنل پشتی استفاده می‌کند. طراحی جدید را پیش‌تر در رندرهایی غیررسمی دیده بودیم.
تبلیغات

تصویر منتسب به قاب‌های گوشی گلکسی اس ۲۳ سامسونگ در شبکه‌های اجتماعی فاش شده است. این قاب‌ها احتمالاً توسط سامسونگ تولید نشده‌اند، اما ابعاد و طراحی آن‌ها دقیق به نظر می‌رسد. سامسونگ تا پیش از رونمایی رسمی گوشی‌هایش، ابعاد آن‌ها را با شرکای تجاری خود در میان می‌گذارد تا تولیدکنندگان لوازم جانبی به محض آغاز عرضه‌ی سری جدید گلکسی، قاب و سایر لوازم جانبی این گوشی‌ها را آماده کنند.

قاب‌های منتسب به گلکسی S23 جزئیات اضافه‌تری نسبت‌به آنچه در رندرهای این گوشی دیده بودیم در بر ندارند، اما به نوعی مهر تأیید بر آن رندرها محسوب می‌شوند. تصاویر قاب نشان می‌دهد گلکسی S23 در پنل پشتی از طراحی نسبتاً متفاوتی برای دوربین استفاده می‌کند. همچنین به‌نظر می‌رسد ضخامت برآمدگی دوربین در نسل جدید کم شده است. برخی از شایعه‌ها می‌گفتند گلکسی S23 در پنل پشتی برآمدگی دوربین ندارد.

براساس ادعای افشاگران، سامسونگ گوشی‌های سری گلکسی S23 را در اولین ماه از سال ۲۰۲۳ معرفی و چند هفته بعد عرضه می‌کند. سامسونگ به‌طور معمول گوشی‌های جدید خانواده‌ی گلکسی S را کمی دیرتر از آنچه برای گلکسی S23 برنامه‌ریزی کرده است دردسترس قرار می‌دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات