هواوی احتمالاً سری Mate 50 را بدون نسخه پرو پلاس عرضه می‌کند

دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
طبق گزارش، با حذف نسخه‌ی پرو پلاس، سری میت ۵۰ شامل میت ۵۰ معمولی، میت ۵۰ پرو و مدل ویژه پورشه دیزاین خواهد بود.
تبلیغات

براساس گزارشی گفته شده بود که هواوی برای عرضه سه نسخه از سری میت ۵۰ و یک نسخه ویژه آماده می‌شود؛ اما اکنون به‌گزارش huaweicentral، منبعی معروف در ویبو (شبکه اجتماعی چینی مشابه توییتر) اعلام کرده که هواوی اخیراً تغییراتی در استراتژی عرضه سری میت ۵۰ ایجاد کرده است و این شرکت شاید نسخه‌ی پرو پلاس را در سری مذکور حذف کند. پیش‌ از اعلام این گزارش قرار بود سه نسخه استاندارد و یک نسخه ویژه شامل میت ۵۰، میت ۵۰ پرو، میت ۵۰ پرو پلاس و میت ۵۰ آراس پورشه دیزاین (RS Porsche Design) عرضه شود.

بااین‌حال، با حذف مدل نسخه‌ی پرو پلاس، سری مذکور میت ۵۰، میت ۵۰ پرو و مدل پورشه دیزاین را شامل خواهد شد. سناریوی مشابهی در مورد سری هواوی P50 نیز رخ داد که در مدل‌های استاندارد و پرو عرضه شدند، درحالی‌که سری P40 دارای سه نسخه بودند.

به‌گفته‌ی افشاگر، همه‌ی مدل‌های سری میت ۵۰ هواوی از شبکه 4G بهره می‌برند و می‌توانند ازطریق کیس‌های خارجی به 5G دسترسی داشته باشند. هواوی تمایل دارد تا از تراشه‌های اسنپدراگون کوالکام برای این سری از پرچم‌داران آینده‌اش استفاده کند. از سوی دیگر، ظاهراً طراحی دوربین نسبت به نسل گذشته با کمی تغییرات همراه خواهد بود.

هواوی با مشکلات زنجیره تأمین دست‌وپنجه نرم می‌کند و در تلاش است تا آن‌ها را به‌موقع حل کند تا گوشی‌های مذکور به مرحله معرفی و عرضه برسند. شرکت مذکور هنوز تاریخ عرضه سری میت ۵۰ هواوی را اعلام نکرده، اما پیش‌بینی می‌شود که در آگوست سال جاری رونمایی شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات