تماشا کنید: ماکت‌های جدیدی از طراحی خانواده آیفون ۱۴

یک‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
ویدئو جدیدی از ماکت‌های آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس منتشر شده است که طراحی این محصولات را به‌نمایش می‌گذارد.
تبلیغات

اکنون که WWDC به‌پایان رسیده، رویداد بعدی اپل احتمالاً در ماه سپتامبر به معرفی خط‌تولید آیفون ۱۴ مربوط است. طبق گزارش‌ها، خانواده آیفون ۱۴ از چهار گوشی هوشمند آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پلاس (آیفون ۱۴ مکس)، آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس تشکیل خواهد شد.

به‌گزارش 9to5mac، امروز ویدئو جدیدی منتشر شده است که طراحی آیفون ۱۴ را بهتر نشان می‌دهد و کمک می‌کند تا با برآمدگی‌های دوربین بزرگ‌تر، بریدگی نمایشگر و ... نسل جدید آیفون‌ها بیشتر آشنا شویم.

در ویدئو سم کهل، ماکت‌هایی دیده می‌شوند که بسیار واقعی به‌نظر می‌رسند. می‌توانید ببینید که مدل پایه آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس تقریباً مشابه آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو مکس سال گذشته هستند.

آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس همان طراحی ناچ سال گذشته و لبه‌های آلومینیومی را دارند. باید اشاره کرد این اولین سالی است که آیفون ۶٫۷ اینچی «مکس» با لبه‌های مات و آلومینیومی سبک‌تر به‌جای لبه‌های فولادی ضد‌زنگ سنگین‌تر و براق‌تر عرضه می‌شود.

ماکت آیفون ۱۴ که پنل پشتی دستگاه را نشان می دهد

به‌غیر از این جزئیات، چیز زیادی درباره‌ی آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس وجود ندارد؛ اما آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس کمی جالب‌تر هستند. همان‌طورکه شایعات قبلی ادعا می‌کردند، به‌نظر می‌رسد اپل در سال جاری ناچ نمایشگر را به‌نفع بریدگی کپسولی کنار خواهد گذاشت. مشاهده‌ی این تغییر در ماکت آیفون ۱۴ پرو سخت است؛ زیرا این مدل‌های ساختگی پنل صفحه‌نمایش ندارند.

سال گذشته، اپل در آیفون ۱۳ پرو اسپیکر مکالمه را به لبه‌ی بالایی منتقل کرد که باعث شد ناچ آن کمی کوچک‌تر از سال‌های گذشته باشد. در ویدئو منتشرشده، می‌توان دید که اپل چه برنامه‌ای برای طراحی این بخش در سر دارد.

با مشاهده‌ی ماکت اپل آیفون ۱۴ پرو متوجه می‌شوید که اسپیکر مکالمه هنوز در همان نقطه قرار دارد. ازآن‌‌‌جا‌‌که ناچ دیگری وجود نخواهد داشت، محل قرارگیری آن طراحی جالبی دارد.

نکته‌ی دیگری که در ویدئو کهل نشان داده شده، برآمدگی بزرگ‌تر دوربین در آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس است. انتظار می‌رود این دو مدل به دوربین ۴۸ مگاپیکسلی ارتقا یافته باشند که در شکل بزرگ‌تری ارائه می‌شود.

در‌ادامه می‌توانید ویدئو کامل سم کهل و ماکت‌های اعضای خانواده‌ی آیفون ۱۴ را مشاهده کنید.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی طراحی احتمالی آیفون ۱۴ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات