پوکو C40 با باتری ۶۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی به‌زودی معرفی خواهد شد

یک‌شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
پوکو C40
پوکو پوستر جدیدی از گوشی Poco C40 منتشر کرده است که نشان می‌دهد این محصول با باتری ۶۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۴۰۱) رسماً برای بازارهای جهانی معرفی خواهد شد.
تبلیغات

پوکو در سال جاری دستگاه‌های مختلفی را به بازار عرضه کرده که شامل پوکو X4 Pro 5G، پوکو F4 GT و پوکو M4 5G است. اگرچه سه دستگاه مشخصات بسیار خوبی را با قیمتی مناسب ارائه می‌دهند، با بررسی دقیق‌تر درمی‌یابیم چندان مقرون‌به‌صرفه نیستند، بنابراین پس از گذشت ۶ ماه از سال ۲۰۲۲، ما بالأخره تاریخ موردانتظار برای عرضه‌ی دستگاه‌ رده‌پایین بعدی این برند یعنی پوکو C40 را می‌دانیم.

به گزارش Gizmochina، پوکو در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که پوکو C40 در تاریخ ۱۶ ژوئن ازطریق یک رویداد آنلاین که توسط این شرکت برگزار خواهد شد، به‌طور جهانی معرفی می‌شود.

پوستر پوکو C40

این شرکت اعلام کرده است Poco C40 از همان طراحی انحصاری که پوکو ایجاد کرده، بهره خواهد برد. یکی از گزینه‌های رنگی این گوشی نیز مثل همیشه زرد خواهد بود. بررسی‌های دقیق‌تر نشان می‌دهد طراحی این دستگاه شبیه طراحی ردمی ۱۰ سی است که اوایل سال جاری به‌صورت جهانی عرضه شد. این گوشی همچنین به ردمی ۱۰ استاندارد که در هند عرضه شده نیز شباهت دارد. امیدواریم طراحی جدید انحصاری پوکو فقط یک گزینه‌ی رنگ جدید برای دستگاه‌های قبلی نباشد.

در تیزرهای مرتبط با پوکو C40 که در شبکه‌های اجتماعی به‌اشتراک گذاشته شده‌، این شرکت اعلام کرد گوشی مورد اشاره از باتری بزرگ ۶۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی بهره خواهد برد که از این‌ نظر بزرگ‌ترین باتری‌هایی خواهد بود که در سری پوکو استفاده شده است. این دستگاه همچنین به صفحه‌نمایش ۶٫۷۱ اینچی مجهز خواهد شد.

با توجه به تیزرها همچنین شاهد حسگر اثر انگشت خازنی در بدنه‌ی پشتی پوکو C40 هستیم. ازآنجاکه تقریباً دو هفته تا معرفی رسمی این دستگاه باقی مانده است، انتظار می‌رود پوکو به‌زودی تیزرهای بیشتری درمورد این دستگاه منتشر کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات