سامسونگ ظاهراً از تراشه Dimensity 9000 در گلکسی S22 FE استفاده نخواهد کرد

سه‌شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
طراحی پشت گلکسی S21 FE
با اینکه گفته شده بود سامسونگ شاید گلکسی S22 FE را با تراشه Dimensity 9000 مدیاتک عرضه کند، اکنون این خبر در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و احتمالاً گوشی مذکور با همان تراشه اسنپدراگون یا اگزینوس عرضه می‌شود.
تبلیغات

چندی پیش در گزارشی گفته شد که سامسونگ شاید از تراشه‌ی پرچم‌دار Dimensity 9000 مدیاتک در گلکسی S22 FE استفاده کند؛ اما اکنون براساس اطلاعات جدیدی از notebookcheck به‌نظر می‌رسد این گزارش صحت نداشته باشد.

افشاگری قابل اعتماد به نام Chunvn8888 در توییتر اعلام کرد که سامسونگ ظاهراً هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی گلکسی S22 FE با تراشه‌ی Dimensity 9000 ندارد و این دیدگاه توسط یکی دیگر از افشاگران نیز به‌نام Yogesh Brar منتشر شده بود. همان‌طور که می‌دانید، اگر گلکسی S22 FE با تراشه‌ای غیر از اسنپدراگون ۸ نسل یک یا اگزینوس ۲۲۰۰ عرضه شود، شگفت‌انگیز خواهد بود.

مقاله‌ی مرتبط:

افشاگری چینی منشأ این شایعه بود که مدعی شد تراشه Dimensity 9000 قدرت سخت‌افزاری گلکسی S22 FE یا گلکسی A53‌ پرو را تأمین خواهد کرد. با توجه به رد شدن استفاده از این تراشه در S22 FE، این احتمال وجود دارد که Dimensity 9000 در مدل‌های سری گلکسی A استفاده شود؛ البته انتظار نمی‌رود که آن گوشی سامسونگ گلکسی A53‌ پرو نام بگیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات